Super Express» Rozrywka» Plotki» MACAULAY CULKIN, KEVIN SAM W DOMU: Jak dziś wygląda Macaulay Culkin? FOTO. "Kevin sam w domu" skończył 30 lat. Jak wygląda dziś Macaulay Culkin?

MACAULAY CULKIN, KEVIN SAM W DOMU: Jak dziś wygląda Macaulay Culkin? FOTO

Pamiętacie sympatycznego Kevina, którego zostawili w domu rodzice na święta w słynnym filmie "Kevin sam w domu"? Od lat jest stałym punktem ramówek stacji telewizyjnych w czasie świąt Bożego Narodzenia. Tymczasem Kevin, czyli aktor Macaulay Culkin, skończył właśnie 30 lat.

Zabawna komedia familijna "Kevin sam w domu" z 1990 roku to pozycja obowiązkowa widzów stacji na całym świecie przy okazji Bożego Narodzenia już od wielu lat. Dzięki roli Kevina Macaulay Culkin stał się sławny, był jedną z największych gwiazd dziecięcego kina. W 1992 powstała kontynuacja filmu o przygodach Kevina - "Kevin sam w Nowym Jorku".

Przeczytaj koniecznie: Siostra Culkina winna swojej śmierci?

Co teraz dzieje się z aktorem? Sława nie wyszła mu na dobre. Inne jego role oprócz Kevina nie były już tak błyskotliwe, a późniejsze filmy z jego udziałem z reguły nie odnosiły sukcesu. W 1998 poślubił Rachel Miner, ale rozwiódł się z nią po dwóch latach.

W 2004 roku zaczęły się kłopoty Culkina z prawem. Został zatrzymany za posiadanie marihuany, dostał nawet wyrok więzienia - na szczęście dla niego w zawieszeniu. Skierowano go także na przymusowy odwyk od narkotyków.

Od trzech lat aktor nie zagrał w ani jednym filmie. Ostatnio wystąpił w czarnej komedii "Sex and Breakfast" z 2007 roku.

Obecnie mieszka ponoć na nowojorskim Manhattanie. Trudno dociec, jakie są jego obecne losy - możliwe, że dalej brnie w narkotyki. Niemniej o nowych rolach dla Culkina od dłuższego czasu nie słychać.

Jak dobrze znasz film "Kevin sam w domu"? Rozwiąż nasz QUIZ:

Pytanie 1 z 7: Kto wcielił się w rolę Kevina?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida