Super Express» Rozrywka» Plotki» Małgorzata Foremniak nie nadąża za młodszymi koleżankami. Małgorzata Foremniak, Chopin musi umrzeć, Musical, Jerzy Stuhr, Małgorzata Foremniak teatr, Małgorzata Foremniak musical, Teatr Palladium, Małgorzata Foremniak kariera,

Małgorzata Foremniak nie nadąża za młodszymi koleżankami

To było wydarzenie artystyczne weekendu. Musical "Chopin musi umrzeć" miał właśnie oficjalną premierę w Warszawie. Gwiazdorska obsada gwarantowała wysmakowany poziom artystyczny, ale... No właśnie... Wbrew temu, co nucił kiedyś Jerzy Stuhr (66 l.), śpiewać nie każdy może.

Premiera zgromadziła w warszawskim Teatrze Palladium blisko 200 osób. Pojawienie się na scenie Joanny Kulig (31 l.) zdecydowanie zaostrzyło apetyt. Jej rola Kornelii, zimnej i wyrachowanej pani naukowiec, poświadcza kunszt tej artystki i w pełni wykorzystuje jej warsztat i potencjał.

Jednak absolutnie zniewalająca jest Olga Bołądź (29 l.). To ona gra tu pierwsze skrzypce! Rola głupawej dziennikarki Yolli, jest aż nadto przesadną karykaturą tego zawodu. Ale partie wokalne w wykonaniu Olgi po prostu wbijają w krzesło.

Z kolei Mikołaj Roznerski (30 l.), który wciela się w Kubę, ratował honor męskiej obsady i błyszczał na tle bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek. Choćby Małgorzaty Foremniak (46 l.), czyli w scenicznej kreacji Apolonii.

Grana przez Małgorzatę postać to kobieta sukcesu, która w pogoni za pieniędzmi gotowa jest na wszystko. Wyrachowana szefowa nie ukrywa romansu ze swoim młodszym podwładnym, który liczy na szybki awans przez jej łóżko. I na tym dobra strona występu Foremniak się kończy.

Aktorka, mimo iż dobiega już "50", prezentowała się bez zastrzeżeń. Ale jest kompletnie niewiarygodna na scenie w roli drapieżnej samicy. Jako femme fatale miota się po scenie w spazmatycznym szale. Miało być seksownie, wyszło komicznie.

Jednak to jeszcze jakoś można znieść. Gorzej, kiedy widz dysponuje czułym uchem. O ile pierwsza solówka Foremniak jest jeszcze do przyjęcia, druga to niestety klapa. Bołądź czy Kulig biją starszą koleżankę na głowę. Nadzieja tylko w tym, że to trema związana z premierą zjadła Małgosię i dalej będzie dużo lepiej.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida