Super Express» Rozrywka» Plotki» Małgorzata ROZENEK po METAMORFOZIE - ZOSTAWIŁA u specjalistów już PONAD 50 TYS. ZŁOTYCH?. MARIA CZUBASZEK, MAŁGORZATA ROZENEK, MAŁGORZATA ROZENEK PERFEKCYJNA PANI DOMU, PERFEKCYJNA PANI DOMU, MAŁGORZATA ROZENEK OPERACJE, MAŁGORZATA ROZENEK ZABIEGI, MAŁGORZATA ROZENEK WYGLĄD, MAŁGORZATA ROZ

Małgorzata ROZENEK po METAMORFOZIE - ZOSTAWIŁA u specjalistów już PONAD 50 TYS. ZŁOTYCH?

Małgorzata Rozenek wyszła z cienia swojego męża i to ona jest teraz bardziej popularna w ich małżeństwie. Jak się okazuje żona aktora Jacka Rozenka wiele zapłaciła, aby rewelacyjnym wyglądem osiągnąć sukces. Jest perfekcyjna i to nie tylko jako pani domu. Ile mogła zapłacić za swoją przemianę? Prawdopodobnie zostawiła u specjalistów już 50 tysięcy złotych!

Jak się okazuje wizerunek Małgorzaty Rozenek to jednak nie tylko dzieło natury. Ponoć żona Jacka Rozenka przeszła kilka zabiegów i zostawiła u specjalistów "kilka" tysięcy złotych.

Ewa Chodakowska, instruktorka celebrytów, zamieściła na Facebooku zdjęcia z Małgorzatą. To ona odpowiada za płaski brzuch, talię osy oraz smukłe nogi Rozenek. - Gosia to taka kokietka, ale zawsze te najbardziej perfect, mają sobie najwięcej do zarzucenia - napisała na portalu społecznościowym.

- Utarło się, że kura domowa musi być zaniedbana, z nadwagą. A nie musi tak być. Moja figura to uboczny efekt treningów - śmieje się gwiazda TVN.

Rozenek zaczęła zmieniać swój wygląd w 2008 roku. Specjaliści twierdzą, że koszty botoksu i innych zabiegów, które miała na twarzy, dają dotychczas sumę około 30 tys. zł. Wszystkie korekty trzeba bowiem powtarzać co 8 miesięcy. Jak dowiedział się "Super Express", zabieg powiększania piersi glikozoaminoglikanem kosztuje ponad 10 tys. zł! On też musi być przynajmniej raz do roku uzupełniany. - Patrząc na obecne zdjęcia Pani Rozenek, widać wyraźnie powiększone piersi. Nie wyglądają jak po wkładkach silikonowych. Najprawdopodobniej uwydatniła je kwasem hialuronowym - powiedział Piotr Kaszubski, właściciel kliniki medycyny estetycznej. - Za pomocą toksyny botulinowej, czyli botoksu, podniosła powieki, zlikwidowała zmarszczki na czole oraz kurze łapki. Patrząc na jej zdjęcia z przeszłości, można zobaczyć, że poprawiła kształt kości policzkowych oraz uwydatniła górną wargę kwasem hialuronowym - dodał.Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/malgorzata-rozenek-wydala-30-tysiecy-zlotych-na-operacje-plastyczne_274785.html


Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/malgorzata-rozenek-wydala-30-tysiecy-zlotych-na-operacje-plastyczne_274785.html
- Za pomocą toksyny botulinowej, czyli botoksu, podniosła powieki, zlikwidowała zmarszczki na czole oraz kurze łapki. Patrząc na jej zdjęcia z przeszłości, można zobaczyć, że poprawiła kształt kości policzkowych oraz uwydatniła górną wargę kwasem hialuronowym - tłumaczył nam Piotr Kaszubski, właściciel Kliniki Medycyny Estetycznej.

Ze starych zdjęć łatwo wywnioskować, że Małgorzata zostawiła także sporo pieniędzy u dentysty. Aparat ortodontyczny plus wizyty to koszt około 10 tys. zł.

Rozenek na każdym kroku podkreśla, że nikt nie ingerował w jej wygląd i  zdradza, w jaki sposób dba o swój wygląd. - Dobrze się odżywiam i wysypiam. Piję dużo wody i jeżdżę konno - powiedziała.

Jeśli podejrzenia ekspertów byłyby prawdziwe, prawdopodobnie Małgorzata zostawiła u specjalistów już ponad 50 tys. złotych!

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida