Super Express» Rozrywka» Plotki» Marta Wierzbicka w PLAYBOYU: Zarobiła 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH za NAGIE zdjęcia. MARTA WIERZBICKA, WIERZBICKA, WIERZBICKA MARTA, MARTA WIERZBICKA W PLAYBOYU, PLAYBOY, PLAYBOY Z MARTĄ WIERZBICKĄ, MARTA WIERZBICKA PLAYBOY, PLAYBOY MARTA WIERZBICKA, MARTA WIERZBICKA NAGO, ILE ZAROBIŁ

Marta Wierzbicka w PLAYBOYU: Zarobiła 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH za NAGIE zdjęcia

Nie da się ukryć, że Marcie Wierzbickiej opłaciło się opowiadanie o swoich wielkich piersiach i nienawiści do nich. Na jaw wyszło, że młoda gwiazda otrzymała aż 30 tysięcy złotych za rozbieraną sesję. Choć to i tak niewiele w porównaniu do zarobków innych gwiazd!

Jak wiadomo, Marta Wierzbicka jest teraz na topie! Od kiedy opowiedziała o swoich wielkich piersiach, wyjawiła, że marzy o zmniejszeniu ich i jeszcze do tego dodała, jakim mianem je określa, to zdobyła większą sławę niż dzięki serialowi NA WSPÓLNEJ.

Nic więc dziwnego, że PLAYBOY szybko się nią zainteresował. Teraz Marta zdobi najnowszy majowy numer gazety dla panów. FAKT dowiedział się, ile Marta zarobiła za nagą sesję. Otóż, na konto aktorki wpłynęło 30 tysięcy złotych.

Co ciekawe, jest to całkiem nieduża suma! Przypomnijmy, że Natalia Siwiec rozebrała się za 100 tysięcy złotych, a Edyta Górniak aż za 400! Może Marta powinna trochę poczekać i podbić stawkę?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida