Super Express» Rozrywka» Plotki» Michał Wiśniewski CHORY NA RAKA: Mam zamiar POŻYĆ, ale smutno. MICHAŁ WIŚNIEWSKI, MICHAŁ WIŚNIEWSKI RAK, MICHAŁ WIŚNIEWSKI CHOROBA, MICHAŁ WIŚNIEWSKI CHORY NA RAKA, MICHAŁ WIŚNIEWSKI ŚLUB, DOMINIKA TAJNER, MICHAŁ WIŚNIEWSKI DOMINIKA TAJNER, MICHAŁ WIŚNIEWSKI 30.0

Michał Wiśniewski CHORY NA RAKA: Mam zamiar POŻYĆ, ale smutno

Michał Wiśniewski na swoim profilu facebookowym wyznał, że jest chory na raka. Muzyk poinformował fanów o chorobie, ale na szczęście jest dobrej myśli. Ma także wsparcie narzeczonej. - Mam zamiar pożyć, choć smutno, ale Tajnerka mnie wspiera - napisał.

Michał Wiśniewski postanowił poinformować fanów o chorobie. Zdiagnozowano u niego raka. Muzyk jest dobrej myśli, bardzo wspiera go narzeczona. My także życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

- Po powrocie z MSWiA, po dwóch tygodniach po wycięciu guza diagnoza po histopatologii jest jedna: RAK. Jutro Onkologia ... Okaże się jak bardzo jestem w dupie ....
Ukochana jest przy mnie i robi dobrą minę do złej gry!
Z rakiem da się żyć ...
Mam zamiar pożyć, choć smutno ale Tajnerka mnie wspiera!
Jutro z chirurgii na onkologię ... - napisał na swoim Facebooku (zachowujemy pisownię oryginalną).

Wiśniewski zamieścił także link do informacji o swojej chorobie. W kolejnym wpisie informuje, że choroba nie pokrzyżuje jego planów - ślub z Dominiką Tajner-Idzik odbędzie się.

Trzymamy za niego kciuki!

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida