Super Express» Rozrywka» Plotki» Michał Wiśniewski ma RAKA ODBYTU?. MICHAŁ WIŚNIEWSKI, WIŚNIEWSKI, MICHAŁ WIŚNIEWSKI MA RAKA, MICHAŁ WIŚNIEWSKI MA NOWOTWÓR, MICHAŁ WIŚNIEWSKI MA RAKA ODBYTU, RAK ODBYTU, MICHAŁ WIŚNIEWSKI W PYTANIU NA ŚNIADANIE, PYTANIE NA ŚNIADANIE, W

Michał Wiśniewski ma RAKA ODBYTU?

Rak Michała Wiśniewskiego (40 l.) spędza sen z powiek tysiącom jego fanów. Po tym jak piosenkarz poinformował w Internecie, że jest chory, w Polsce zawrzało. Nikt nie wie więcej ponad to, co tajemniczo napisze albo powie w telewizji sam Wiśniewski.

W środowym PYTANIU NA ŚNIADANIE w TVP 2 Wiśniewski opowiadał o swojej walce z rakiem. Ostatnio zdradził, że guz, który mu wycięto, mieścił się na pośladku. Wczoraj dodał, że lekarze powiedzieli, że zostało mu jeszcze trochę tyłka, więc jest co wycinać. Dorzucił jeszcze zdanie, iż boi się, że nie wysiedzi na swoim ślubie.

W Internecie zawrzało. Większość wskazuje na to, że Michał może borykać się z nowotworem jelita grubego. Na szczęście większość chorych wychodzi obronną ręką z tej choroby.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida