Super Express» Rozrywka» Plotki» MUST BE THE MUSIC 3, odcinek 4. - Sebastian Białek BIAŁY zachwycił publiczność i jurorów - YOUTUBE. must be the music, Must Be The Music 2012, MUST BE THE MUSIC 2012 ODCINEK 4, Must Be The Music 3, MUST BE THE MUSIC ODC 25.03.2012, MUST BE THE MUSIC ODC 4, MUST BE THE MUSIC ODCINEK 25.03.2012, must

MUST BE THE MUSIC 3, odcinek 4. - Sebastian Białek BIAŁY zachwycił publiczność i jurorów - YOUTUBE

Sebastian Białek "Biały", Kuba Kowaliszyn, Ola Pęczak i grupa November Project zachwycili jurorów i publiczność. Wystąpili na scenie w 4. odcinku MUST BE THE MUSIC 3 i trzeba przyznać, że ją podbili! Tylko jedna grupa Vivo, składająca się z siedmiu dziewczyn, oraz Krzysztof Rydzelewski nie spodobali się jurorom i odpadli!

>>> MUST BE THE MUSIC 3, odcinek 4. - zapis relacji NA ŻYWO w InternecieWięcej
http://www.se.pl/rozrywka/rozrywka-w-tv/must-be-music-3-odcinek-4-zapis-relacji-na-zywo-w-internecie_247174.html

Nie da się ukryć, że w 4. odcinku MUST BE THE MUSIC 3 na scenie pojawiło się mnóstwo muzycznych talentów. Zarówno scenę, jak i serca jurorów oraz publiczności podbił 10-letni Kuba Kowaliszyn, który niesamowicie grał na perkusji. Jurorów zachwyciła również 16-letnia Ola Pęczak, która słodkim głosem zaśpiewała utwór "Your Song" z repertuaru Ellie Goulding.

Bardzo pozytywne emocje towarzyszyły występowi grupy November Projekt, w którego skład wchodzi kilku niepełnosprawnych muzyków. Grupa wykonała swój utwór w rymie reggae. Jurorzy byli zachwyceni, a Kora otrzymała prezent od jednego z członków zespołu - broszkę zrobioną z kory! Trzeba przyznać, że poczucie humoru, dystans, występ oraz hasło, które November Projekt przedstawiło: "Must Be The Luzik" zadziałało i grupa przeszła do następnego etapu.

Jednak największe emocje wywołał występ ostatniego uczestnika - Sebastiana Białka "Białego". Raper wykonał swój autorski utwór "Walczę do końca", który jest jego głosem w sprawie walki o syna. Biały chce, by ojcowie nie byli dyskryminowani w Sądach Rodzinnych. Co ciekawe, Biały ma już mnóstwo fanów - na Facebooku ludzie popierają Białego i mają nadzieję, że dzięki temu występowi artysta uzyska pełne prawa do wychowywania swojego synka.

Posłuchaj jeszcze raz utworu Białego:

Na scenie wystąpili również: Whitestok, Kuba Szyperski, Krzysztof Rydzelewski, Teddy Jr., DC/AC, Adrian Okrzeja, Klezmafour, Vivo, Lemon oraz Dominika Kurdziel.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida