Super Express» Rozrywka» Plotki» Natalia Siwiec NIE PODOBA SIĘ Kubie Wojewódzkiemu! Dlaczego?. KUBA WOJEWÓDZKI, NATALIA SIWIEC, KUBA WOJEWÓDZKI POLITYKA, FELIETONY KUBY WOJEWÓDZKIEGO, KUBA WOJEWÓDZKI FELIETONY, MISS EURO 2012, NATALIA SIWIEC MISS EURO 2012, KUBA WOJEWÓDZKI O NATALII SIWIEC

Natalia Siwiec NIE PODOBA SIĘ Kubie Wojewódzkiemu! Dlaczego?

Kuba Wojewódzki znany ze swej miłości do pięknych kobiet, skrytykował Natalię Siwiec. Miss EURO 2012 znalazła się pod ostrzałem! Pytanie tylko dlaczego piękna Polka nie podoba się Kubie? Czyżby była to zazdrość?

Kuba Wojewódzki w swoim felietonie Mea Pulpa w Polityce skrytykował Natalię Siwiec! Piękna Polka, okrzyknięta Miss EURO 2012, z jakiegoś względu nie podoba się Kubie...

- Oto prawdziwy i, rzec by się chciało, namacalny sukces naszego Euro. Pani nazywa się Natalia Siwiec, pojawiła się na meczu Polska-Rosja i została światową gwiazdą. Pani miała na bluzce wielkiego orła i tylko dwie rzeczy większe od niego. Szybko też zadeklarowała, że jak będzie chciała, to uwiedzie Cristiano Ronaldo. W drużynie Portugalii trwają nerwowe konsultacje, co zrobić, żeby jej się nie chciało - napisał Wojewódzki.

A może po prostu chciałby, aby Natalia Siwiec zapowiedziała, że to jego mogłaby uwieść? Może podawanie wody w jego programie także przekonałoby Kubę do pięknej Natalii.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida