Super Express» Rozrywka» Plotki» Natalia Siwiec przed OPERACJAMI. Modelka w 2008 roku wzięła udział w REKLAMIE KREMU. NATALIA SIWIEC, SIWIEC, NATALIA SIWIEC W REKLAMIE KREMU, NATALIA SIWIEC W 2008 ROKU, NATALIA SIWIEC PRZED OPERACJAMI, JAK KIEDYŚ WYGLĄDAŁA NATALIA SIWIEC, OPERACJE PLASTYCZNE NATALII SIWIEC, GWIAZDY,

Natalia Siwiec przed OPERACJAMI. Modelka w 2008 roku wzięła udział w REKLAMIE KREMU

Natalia Siwiec przeszła prawdziwą metamorfozę! Jeszcze 4 lata temu Miss Euro 2012 miała naturalny biust i usta. Popularna celebrytka w 2008 roku wzięła udział w reklamie kremu wyszczuplającego. Na zdjęciach promocyjnych widać młodą, naturalną dziewczynę, która prawie w ogóle nie przypomina dzisiejszej Natalii.

 

 

Natalia Siwiec może się obecnie poszczycić sporą popularnością i ogromnym zainteresowaniem mediów. Jednak nie zawsze tak było. Mimo że modelka już od kliku lat obraca się w branży show-biznesu, dopiero niedawno stała się celebrytką.

Czyżby powodem takiego stanu rzeczy, była metamorfoza modelki? Niewykluczone, w końcu jeszcze kilka lat temu Natalia nie przeszła operacji plastycznych i była naturalną dziewczyną.

W 2008 roku Siwiec wzięła udział w reklamie kremu wyszczuplającego znanej marki. Na zdjęciach można zauważyć, że popularna modelka miała inne usta i mniejszy biust.

Natalia sam przyznała, że zdecydowała się na użycie skalpela ze względu na swoją pracę modelki. Jak widać, opłaciło się! Celebrytka otrzymuje teraz znacznie więcej propozycji zawodowych.

Jak Wam się podoba Natalia w swoim dawnym, naturalnym wcieleniu?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida