Super Express» Rozrywka» Plotki» Nowa dziewczyna Michała Wiśniewskiego została menedżerką zespołu Ich Troje. Dominika Tajner-Idzik nalazła pracę u Michała Wiśniewskiego - została jego menadżerką

Nowa dziewczyna Michała Wiśniewskiego została menedżerką zespołu Ich Troje

Dominika Tajner-Idzik (31 l.), ukochana Michała Wiśniewskiego (38 l.) szybko znalazła nowe zajęcie dzięki znanemu wokaliście. Właśnie została menadżerką artysty oraz zespołu Ich Troje.

Dominika ekspresowo odnalazła się w świecie Michała, a show-biznes bardzo przypadł jej do gustu. Najpierw prowadziła przesłuchania na nową wokalistkę Ich Troje, a teraz okazuje się, że przyszłość zespołu będzie teraz zależała od niej. Ukochana Wiśniewskiego wzięła w swoje ręce karierę gwiazdora i zajmie się menedżmentem grupy.

Patrz też: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Idzik razem wybierają nową wokalistkę Ich TrojeWięcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/michal-wisniewski-i-dominika-tajner-idzik-razem-wybieraja_160830.html

Jak zauważył "Fakt", o tej nowinie czerwonowłosy wokalista poinformował na oficjalnej stronie zespołu:

- Była managerem zespołu w najgorętszych jego chwilach. Podniosła go z klęczek i doprowadziła do tego, że zespół znów jest w komplecie. Wielkie dzięki Kasiu za wszystko - tak Michał pożegnał w swoim wpisie byłą menedżerką zespołu Katarzyną Davies.

- Chcę być blisko z moją drugą połową. Aby spędzić z nią jak najwięcej czasu – zajmie się ona po prostu moim kalendarzem i zadba o zespół - napisał o nowej menadżerce, którą została Dominika.

Myślicie, że dzięki Dominice Ich Troje znów znajdzie się na szczycie, czy może wręcz odwrotnie?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida