Super Express» Rozrywka» Plotki» Opiekunka Violetty Villas: Jest teraz SZCZĘŚLIWA. PRZYSZŁA do mnie WE ŚNIE. ELŻBIETA B., ELŻBIETA B. OPIEKUNKA VILLAS, OPIEKUNKA VILLAS, OPIEKUNKA VILLAS ZARZUTY, OPIEKUNKA VIOLETTY VILLAS, VILLAS PRZYSZŁA WE ŚNIE ELŻBIETY B., VILLAS SZCZĘŚLIWA, VIOLETTA VILLAS ELŻBIETA B., V

Opiekunka Violetty Villas: Jest teraz SZCZĘŚLIWA. PRZYSZŁA do mnie WE ŚNIE

Opiekunka Violetty Villas, Elżbieta B., udzieliła wywiadu gazecie FAKT. Kobieta podejrzana o znęcanie się nad artystką wyznała, że diva przyszła do niej we śnie. Wyglądała przepięknie. Była spokojna i uśmiechnięta. Emanowało z niej jakieś niezwykłe nieziemskie szczęście.

Elżbiecie B., wieloletniej opiekunce Violetty Villas, stawiane są poważne zarzuty. Według śledczych z Kłodzka kobieta znęcała się nad artystką. Prawdopodobnie więziła ją w domu, głodziła, zastraszała, manipulowała oraz zaniedbywała zdrowie divy. Grozi jej 5 lat pozbawienia wolności. Elżbieta B. nie przyznaje się do winy, Twierdzi, iż jest niewinna, a oskarżenia są wyssane z palca.

Opiekunka gwiazdy udzieliła wywiadu gazecie FAKT. Podczas rozmowy opowiedziała o ostatnich dniach życia Villas.

– Odeszła tak cicho, we śnie... Po śmierci pańci nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Wsuwałam na stopy jej kapcie i kładłam się na kanapie, na której umarła. Do dziś tutaj śpię. Ostatnio nawet przyśniła mi się pani Violetka. Stała tutaj, w nogach łóżka. Jest teraz szczęśliwa, tak naprawdę. Wiem, bo przyszła do mnie we śnie - wyznała.

– Wyglądała przepięknie. Była taka spokojna, uśmiechnięta. Emanowało z niej jakieś niezwykłe nieziemskie szczęście. Takie prawdziwe. Zapytałam pańcię, czy nie tęskni. Odparła, że nie. Mówiła, że teraz jest jej bardzo dobrze, że tam jest tak pięknie. Była zachwycona. I radosna. Miała wokół siebie taką jasną aurę - dodała.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida