Super Express» Rozrywka» Plotki» Paulla wie, co to bieda

Paulla wie, co to bieda

Życie gwiazd, zanim stały się gwiazdami, często wcale nie było różowe. Żeby zrealizować własne marzenia, trzeba bez względu na okoliczności zaciskać zęby, robić swoje i nie poddawać się. Bardzo dobrze wie o tym Paulla (30 l.)

Paulli wystarczyło kilka miesięcy, aby piosenką "Od dziś" podbić listy przebojów i z mało znanej piosenkarki stać się gwiazdą pierwszego formatu. Zanim jednak posmakowała sławy, posmakowała biedy.

- Przyjechałam do Warszawy, śpiewałam w chórkach, w różnych przypadkowych projektach. Z pieniędzmi było krucho. Nie zawsze wystarczało na jedzenie. Często stawiałam na stole makaron z dżemem. Ale przyszła też chwila, kiedy został mi stary chleb, margaryna i jakąś najtańsza herbata. Narzekałam, byłam wściekła, ale w końcu zabrakło i tego. Trzy dni nie jadłam nic - przyznała w "Vivie" Paulina.

Pomogli jej znajomi, którzy zrobili jej zakupy i przywieźli jedzenie. Do dziś wokalistka nie zastanawia się, gdy widzi kogoś proszącego o pieniądze.

 - Kiedy widzę żebrzącego na ulicy, nie zastanawiam się i zawsze coś wysupłam. Jeśli życie zmusiło go, żeby wyciągnął rękę po jałmużnę, nie będę się zastanawiać, tylko wyjmę pięć złotych. Nie zbiednieję. Pamiętam głód - powiedziała.

Mając już wszystko warto pamiętać, jak to jest nie mieć nic.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida