Super Express» Rozrywka» Plotki» Paulina Drażba ujawniła swój największy TALENT. PAULINA DRAŻBA, TELEKAMERY, PYTANIE NA ŚNIADANIE

Paulina Drażba ujawniła swój największy TALENT

Czerwony dywan, błysk fleszy i... wyskakujące coś spod bluzeczki. Właśnie ten sposób wybrała reporterka "Pytania na śniadanie" Paulina Drażba (28 l.), by wreszcie błysnąć w show-biznesie. Warto było?

Jeśli o tobie nie piszą, to cię nie ma - mówią gwiazdy. A o Paulince było cicho sza. Jakby makiem zasiał. Nawet pies z kulawą nogą się nie zainteresował. Najwyraźniej Drażba chciała przerwać nie najlepszą passę i postanowiła wykorzystać sprawdzony, ale jakże oklepany pomysł - odsłoniła pierś!

Reporterka telewizyjnej Dwójki wybrała się na rozdanie Telekamer 2013 do warszawskiego hotelu Sofitel. Początkowo niczym szczególnym się nie wyróżniała. Podczas gdy gwiazdy odziały się w kreacje od cenionych projektantów, jej różowy garniturek wypadł blado. Ale wystarczyło odpowiednio ruszyć ramionami, by zrobić wrażenie - oczywiście niechcący spod białej bluzeczki wypadła jej naga pierś.

Od teraz o Paulinie musi być głośno...

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida