Super Express» Rozrywka» Plotki» PERFEKCYJNA PANI DOMU: Małgorzata Rozenek - kim jest?. PERFEKCYJNA PANI DOMU, MAŁGORZATA ROZENEK, ANTHEA TURNER, TVN STYLE, KIM JEST MAŁGORZATA ROZENEK

PERFEKCYJNA PANI DOMU: Małgorzata Rozenek - kim jest?

Małgorzata Rozenek została wybrana na prowadzącą nowy program TVN Style "Perfekcyjną Panią Domu". Tym samym wygryzła Weronikę Marczuk, Agnieszkę Cegielską i Aleksandrę Woźniak.

"Perfekcyjna Pani Domu" to nowy program, który już wkrótce będziemy mogli oglądać na antenie TVN Style. Opiera się na wersji brytyjskiej, w której Anthea Turner uczy uczestniczki jak prowadzić gospodarstwo domowe.

Takie samo zadanie przypadnie Małgorzacie Rozenek. Wicie kim jest Malgorzata Rozenek? Żoną Jacka Rozenka, aktora znanego głównie z seriali (m. in. zagrał w Klanie, Złotopolskich, Na dobre i na złe, Na Wspólnej).

Małgorzata Rozenek jest prawniczką, która zrezygnowała z kariery i poświęciła się wychowywaniu dzieci i prowadzeniu gospodarstwa domowego (w końcu ma dwójkę dzieci z aktorem). Małgorzata pojawiała się już w mediach - na antenie TVN jako ekspert od praw dzieci.

Myślicie, że ktoś, kto nie pracuje tylko skupia się na prowadzeniu przykładnego gospodarstwa domowego może udzielać skutecznych rad w sprawie prowadzenia domu kobietom pracującym?

Rada w stylu: "rzuć pracę, będziesz miała więcej czasu na sprzątanie i nauczysz się gotować" może się nie sprawdzić...

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida