Super Express» Rozrywka» Plotki» PERFEKCYJNA PANI DOMU: Poradnik Małgorzaty Rozenek. PERFEKCYJNA PANI DOMU, MAŁGORZATA ROZENEK, PORADY, RADY, PLAMY, PLUSZAKI, ROZENEK RADZI, PORADY PERFEKCYJNEJ PANI DOMU

PERFEKCYJNA PANI DOMU: Poradnik Małgorzaty Rozenek

10. września w kolejnym odcinku PERFEKCYJNEJ PANI DOMU, Małgorzata Rozenek udzieliła kilku praktycznych porad. Pokazała jak umyć niekształtną butelkę, zdezynfekować pluszaki, oduczyć kota gryzienia mebli i usunąć przypalone mleko z kuchenki. Czy wykorzystujesz rady Małgorzaty Rozenek?

PERFEKCYJNA PANI DOMU znowu rzuciła wyzwanie bałaganowi i zaschniętemu kurzowi. 10. września Małgorzata Rozenek udzielała kilku wskazówek siostrom Małgorzacie i Marzenie, jak zostać PERFEKCYJNA PANIĄ DOMU.

Podczas programu Małgorzata Rozenek zdradziła kolejną porcję trików, jak umyć niekształtną butelkę, w jaki sposób oduczyć kota gryzienia mebli, jak zmyć przypalone mleko i jak zdezynfekować pluszaki.

Okazuje się, że koty nie lubią zapachu pomarańczy. Wystarczy więc natrzeć brzeg krzesła, czy stołu sokiem z pomarańczy, by pupil nie zbliżał się do mebli.

Małgorzata Rozenek poradziła również, w jaki sposób umyć niekształtną butelkę. Okazuje się, że wystarczy nalać do niej wody z płynem do naczyń i wrzucić kilka ziarenek ryżu. Następnie wszystko wstrząsnąć i opłukać naczynie.

PERFEKCYJNA PANI DOMU zdradziła także sposób na dezynfekcję pluszaków. Wystarczy wszystkie miśki włożyć na noc do zamrażalnika, a rano, czyste można dać dziecku.

A jak usunąć przypalone mleko z płyty kuchennej? Okazuje się, że wystarczy zasypać ją solą i po kilku minutach zmyć wodą z płynem do naczyń.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida