Super Express» Rozrywka» Plotki» PERFEKCYJNA PANI DOMU: Znajomi nie wpuszczają Małgorzaty Rozenek. MAŁGORZATA ROZENEK, PERFEKCYJNA PANI DOMU, ROZENEK, KURZ, BIAŁA RĘKAWICZKA, PORZĄDEK, OBSESJA, ZNAJOMI

PERFEKCYJNA PANI DOMU: Znajomi nie wpuszczają Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek wyznała ostatnio, że przyjaciele nie zapraszają jej do swoich domów. Dlaczego? Otóż PERFEKCYJNA PANI DOMU, gdy tylko przekroczy próg ich mieszkania, zakłada białą rękawiczkę i robi test na kurz. Czy w tym przypadku, można mówić już o obsesji na punkcie czystości?

Małgorzata Rozenek nie tylko na antenie TVN jest PERFEKCYJNĄ PANIĄ DOMU. Okazuje się, że prowadząca program tak bardzo przejęła się swoją misją, że nawet w życiu prywatnym priorytetem stał się porządek.

W rozmowie z Faktem, Rozenek żaliła się, że znajomi przestali zapraszać ją do swoich domu, gdyż zawsze sprawdzała, czy nie mają kurzu.

– Za każdym razem, kiedy znajomi zapraszali mnie do domu, pierwszą rzeczą, którą robiłam, było sprawdzanie, czy nie mają kurzu. I dlatego mnie nie zapraszają.

Jak na prawdziwą profesjonalistkę przystało, Rozenek nie rozstaje się ze swoją białą rękawiczka, którą w programie PERFEKCYJNA PANI DOMU, wykonuje test na kurz. Przyznała również, że nawet podczas meczu TVN z politykami, sprawdziła czy puchar nie jest zakurzony. Czy to już jest obsesja?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida