Super Express» Rozrywka» Plotki» Piotr Gąsowski kocha i płaci (ZDJĘCIA!). Zakupy Piotra Gąsowskiego, prowadzącego "Taniec z gwiazdami"

Piotr Gąsowski kocha i płaci (ZDJĘCIA!)

No nareszcie! Piotr Gąsowski (46 l.) razem z ukochaną Anią Głogowską (32 l.) w czułych objęciach paradował po Warszawie. Do tej pory popularny "Gąs" unikał wspólnych wypadów z matką jego córeczki Julii (3 l.). Mówiło się wręcz, że Ania i Piotr się rozstaną...

Jednak kiedy patrzy się na tę parę z pięcioletnim stażem, od razu widać, że to prawdziwa miłość. Aktor jak każdy facet wie też, że ukochaną trzeba obsypywać prezentami. Wtedy na twarzy kobiety pojawia się uroczy uśmiech, a to dla mężczyzny rzecz wręcz bezcenna.

Ostatnio wraz z ukochaną odwiedzał więc modne salony renomowanych firm - Armaniego i Hugo Bossa na placu Trzech Krzyży w Warszawie. Wystarczyła niecała godzinka, aby lekko rozedrgany Gąsowski wyszedł ze sklepu do bankomatu i wrócił uregulować rachunek. Wcześniej jednak, aby nie zanudzać ukochanej żmudnymi rozliczeniami, wyprowadził ją ze sklepu. A po chwili sam wyszedł z niego, cały obładowany siatkami.

Całe szczęście, że bagażnik w jego porsche carrera jest bardzo pojemny. Co prawda wyglądało to, jakby pakował siatki do silnika. Ale każdy, kto choć trochę zna się na motoryzacji, wie, że to nieprawda.

Do tej pory prowadzący "Taniec z gwiazdami" wiódł beztroskie życie lekkoducha. Wyjeżdżał kiedy tylko chciał na męskie wyprawy, pomieszkiwał też bez ukochanej i córeczki. Jednak ich uczucie jak się okazało było na tyle silne, że teraz Ania i Piotr przeżywają renesans swojego związku. Brawo!

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida