Super Express» Rozrywka» Plotki» Piotr Polk jest już po rozwodzie z Magdaleną Wołłejko. Piotr Polk rozwiódł się z Magdaleną Wołłejko

Piotr Polk jest już po rozwodzie z Magdaleną Wołłejko

Znany ostatnio z roli policjanta w serialu "Ojciec Mateusz" Piotr Polk (49 l.), nie jest już mężem Magdaleny Wołłejko (56 l.). Aktor rozwiódł się i tym samym dopisał do swojego konta drugie nieudane małżeństwo.

Polk i Wołłejko 17 lat temu związali się przyrzeczeniem, jednak nie zdołali w nim wytrwać. Miłość aktorskiej pary wypaliła się. Piotr wyprowadził się od żony, wyszło też na jaw, że łączy go coś więcej z przyjaciółką Joanną Gajewską, która jest jego menedżerką.

Przeczytaj koniecznie: Mateusz Damięcki ROZWIÓDŁ się z żoną 8 miesięcy po ślubie. Dlaczego? Monika Damięcka miała go DOŚĆ

Jak czytamy w "Twoim imperium" w połowie listopada 2010 roku do sądu wpłynął pozew rozwodowy. Ostatniego dnia stycznia 2011 roku odbyła się pierwsza i ostatnia rozprawa, na której orzeczono rozwód aktorów. Gazeta dowiedziała się, że wyrok jest prawomocny.

Byli małżonkowie nie chcą rozmawiać na ten temat i komentować sprawy. To już drugi rozwód w życiu Piotra Polka. Jego pierwszą towarzyszką życia była Hanna Polk.

Ciekawe, czy śpiewający aktor zdecyduje się na trzecie małżeństwo w życiu?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida