Super Express» Rozrywka» Plotki» Piotr Rubik NIEDŁUGO znów ZOSTANIE OJCEM. Muzyk CZEKA na synka - ZDJĘCIA. PIOTR RUBIK,DZIECKO,DZIECI,SYN,CIĄŻA,AGATA RUBIK,

Piotr Rubik NIEDŁUGO znów ZOSTANIE OJCEM. Muzyk CZEKA na synka - ZDJĘCIA

Jeszcze przed wakacjami rodzina Piotra Rubika (45 l.) się powiększy. Żona muzyka Agata (27 l.) jest bowiem na przełomie szóstego i siódmego miesiąca ciąży, ale nie ujawnia płci dziecka. Po cichu pan Piotr marzy, by to był chłopiec.

Kiedy Rubikowie spacerowali po warszawskiej Galerii Mokotów, aż miło było na nich popatrzeć. Szczególnie Agata przykuwała uwagę. Gruby czarny sweter pięknie podkreślał jej spory już brzuszek. - Córka wywróżyła mi jakiś czas temu, że będzie miała rodzeństwo. I się sprawdziło. Możecie mi pogratulować, bo znowu będę tatą! - mówił szczęśliwy Rubik w listopadzie zeszłego roku.

Wtedy Helenka (4 l.) nie wywróżyła jednak, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka, ale wtajemniczeni mówią, że będzie... syn.

Teraz tylko czekać narodzin. Piotr, jak widzieliśmy, podczas zakupów czule opiekował się swoimi skarbami. Dla żony kupił kwiaty, córeczce - lizaka. A za chwilę ani się obejrzy, a przyjdzie mu podarować synkowi samochodzik i piłkę.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida