Super Express» Rozrywka» Plotki» PRZYRODNIA SIOSTRA DODY, Paulina Zmudczyńska: NIE CHCĘ ŻADNYCH PIENIĘDZY. DODA, SIOSTRA DODY, DODA SIOSTRA, PAULINA ZMUDCZYŃSKA-RABCZEWSKA, RABCZEWSKA PAULINA, PAULINA RABCZEWSKA, RABCZEWSKA, ZMUDCZYŃSKA-RABCZEWSKA, NA JĘZYKACH, PROGRAM SZULIM

PRZYRODNIA SIOSTRA DODY, Paulina Zmudczyńska: NIE CHCĘ ŻADNYCH PIENIĘDZY

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Doda ma przyrodnią 13-letnią siostrę Paulinę! Dziewczynka szybko stała się bohaterką wielu publikacji. Niestety, złośliwi zaczęli podejrzewać, że 13-latka liczy na pieniądze od siostry. Teraz Paulina dementuje te plotki!

Paulina Zmudczyńska-Rabczewska, czyli 13-letnia przyrodnia siostra Dody, pojawi się w programie Agnieszki Szulim NA JĘZYKACH. Dziewczynka zdementuje plotki, jakoby liczyła na pieniądze od swojej bogatej siostry.

- Ona nie powinna tutaj pomagać, nawet tacie. Ma swoje pieniądze, to są jej pieniądze i jakoś sobie sama poradzę w życiu. Teraz prostuję: nie chcę od ciebie żadnych pieniędzy - powiedziała Paulinka w programie.

Myślicie, że po takim wyznaniu Doda będzie chciała poznać swoją siostrę? I jak myślicie, czy Paulina pójdzie w ślady Dody i też zostanie znaną gwiazdą?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida