Super Express» Rozrywka» Plotki» Rihanna UPRAWIA SEKS bez zabezpieczenia i pod WPŁYWEM ALKOHOLU. RIHANNA, RIHANNA ALKOHOL, RIHANNA SEKS, RIHANNA UPRAWIA SEKS, RIHANNA KOCHA SIĘ, RIHANNA UPRAWIA SEKS BEZ ZABEZPIECZENIA, RIHANNA MIŁOŚĆ, RIHANNA PIJE, RIHANNA BAWI SIĘ

Rihanna UPRAWIA SEKS bez zabezpieczenia i pod WPŁYWEM ALKOHOLU

Rihanna żyje na krawędzi - i to aż tak, że jej znajomi zaczynają się obawiać o jej stan. Martwią ich nie tylko ciągłe imprezy gwiazdy i nadużywanie przez nią alkoholu, ale także o potencjalną ciążę gwiazdy. Podobno Rihannie często zdarza się uprawiać seks bez zabezpieczenia. Zwłaszcza, gdy trochę wypiła...

Znajomi Rihanny martwią się o gwiazdę. Niepokoi ich nie tylko nadużywanie przez nią alkoholu lub innych używek, ale także... rozwiązłe życie gwiazdy!

Podobno Rihannie zdarza się uprawiać seks bez zabezpieczenia! I to zwłaszcza wtedy, gdy jest pod wpływem alkoholu.

- Uwielbia się bawić i pić, a przez alkohol nie potrafi rozsądnie myśleć. Często po całonocnej imprezie idzie do hotelu z dopiero co poznanym facetem, a później boi się ciąży, bo nawet nie pamięta, czy się zabezpieczyli.

Wszyscy jej tłumaczą, że to bardzo niebezpieczne, ale po pijaku nikogo nie słucha. Boimy się, co będzie jak wpadnie. Jest na szczycie, raczej nie będzie chciała urodzić - twierdzi znajoma piosenkarki.

Myślicie, że Rihanna imprezuje aż tak?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida