Super Express» Rozrywka» Plotki» Rozwód Gonery: Robert Gonera i Karolina Wolska NA ROZPRAWIE ROZWODOWEJ! ZDJĘCIA. ROBERT GONERA, ROBERT GONERA ROZWODZI SIĘ, ROZWÓD ROBERTA GONERY, DRUGI ROZWÓD ROBERTA GONERY, ROBERT GONERA DRUGI ROZWÓD, ROBERT GONERA WE WROCŁAWSKIM SĄDZIE, ROZWÓD GONERY I WOLSKIEJ, KAROLINA WOLSK

Rozwód Gonery: Robert Gonera i Karolina Wolska NA ROZPRAWIE ROZWODOWEJ! ZDJĘCIA

Robert Gonera rozwodzi się po raz drugi. Aktor i jego żona Karolina Wolska stawili się we wrocławskim sądzie, gdzie prawdopodobnie oficjalnie zakończyli dziewięcioletnie małżeństwo. Do tej pory twierdzili, że rozstają się w zgodzie, jednak z sali wyszli osobno i nie zamienili ze sobą ani słowa.

Po dziewięciu latach małżeństwa Robert Gonera rozwodzi się z Karoliną Wolską. Właśnie zakończyła się ich rozprawa rozwodowa, która odbywała się we Wrocławiu. Nie wiadomo, czy para oficjalnie się rozstała. Po wyjściu z sali sądowej nie zamienili ze sobą ani słowa.

Pozew został złożony na początku lutego przez małżonkę aktora. - Rozstajemy się w pełnej zgodzie. Jak widać, nasza planeta ma ostatnio to do siebie, że coraz częściej ludzie się rozwodzą – powiedziała niedawno Super Expressowi Karolina Gonera. Nie ma czego komentować, bo nie jest to przyjemna sprawa nigdy i dla nikogo - dodała.

Gonerowie mają dwoje dzieci: 8-letniego Teodora oraz 4-letniego Leonarda. Dla aktora to już drugi rozwód. Z pierwszego małżeństwa z Jolantą Fraszyńską ma 22-letnią córkę Anastazję.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida