Super Express» Rozrywka» Plotki» Saga Zmierzch: Przed Świtem część 2 - Czekacie na przygody Belli i Edwarda?. ZMIERZCH, SAGA ZMIERZCH, PRZED ŚWITEM, SAGA ZMIERZCH PRZED ŚWITEM CZĘŚĆ 2, PRZED ŚWITEM CZĘŚĆ 2, KRISTEN STEWART, ROBERT PATTINSON, EDWARD CULLEN, BELLA, RENESMEE, SAGA ZMIERZCH OSTATNI FILM, PRZED ŚW

Saga Zmierzch: Przed Świtem część 2 - Czekacie na przygody Belli i Edwarda?

Już wkrótce, 16 listopada, zobaczymy premierę ostatniego filmu z sagi Zmierzch, czyli Przed Świtem część 2. Fani już nie mogą się doczekać, a Wy? Producenci podsycają atmosferę wokół produkcji puszczając co jakiś czas kontrolowane przecieki. Czego dowiedzieliśmy się tym razem?

Na 16 listopada planowana jest premiera ostatniego filmu z sagi Zmierzch, czyli Przed Świtem część 2. Fani na całym świecie nie mogą się doczekać projekcji, a producenci umiejętnie podsycają atmosferę napięcia wokół produkcji.

Co jakiś czas dowiadujemy się o nowych wątkach z filmu, poznajemy skrawek fabuły... Teraz wszyscy zastanawiają się, co połączy Jackoba i Renesmee, córkę Belli i Edwarda. Czy będzie to miłość? Na to wiele wskazuje.

Póki co, pozostają nam przypuszczenia... i zapowiedzi oraz twórczość fanów:

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
update counter
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida