Super Express» Rozrywka» Plotki» Ślub Kim Kardashian. Modelka jest cała w nerwach!. Ślub Kim Kardashian! Ślub Kim Kardashian. Modelka jest cała w nerwach!

Ślub Kim Kardashian. Modelka jest cała w nerwach!

Amerykańska modelka i aktorka - Kim Kardashian (31 l.) za 4 dni wyjdzie za mąż za koszykarza Krisa Humphriesa (26 l.). Narzeczona twierdzi, że jest tym wydarzeniem bardzo zdenerwowana.

Już za 4 dni, w sobotę 20 sierpnia, sławna modelka Kim Karadashian poślubi Krisa Humphriesa!

Będzie to dla niej tak ważny dzień, że cały czas jest zdenerwowana. - Z jakiś przyczyn nie myślę w stylu: 'Oh, Bruce będzie tam ze mną.' za to myślę: 'Upadnę, zemdleję! O Boże!' - mówi w rozmowie z Mario Lopeza dla magazynu Extra.

Pomimo wszystkich nerwów Kim twierdzi, że jej przygotowania ślubne są czymś więcej niż tylko tym, czego się spodziewała.

- Mam na myśli, że to wszystko wygląda tak, jakbym to sobie wymarzyła. Naprawdę nie miałam pojęcia, jak dużo pracy wchodzi w planowanie ślubu i teraz darzę olbrzymim szacunkiem Sharon Sacks, moją konsultantkę ślubną - dodaje Kim.

Suknię ślubną amerykańskiej modelki zaprojektowała przyjaciółka i projektantka mody - Vera Wang, a rad dotyczących tego wielkiego dnia Kim szukała u modelki Tyry Banks.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida