Super Express» Rozrywka» Plotki» Sonia BOHOSIEWICZ URODZIŁA drugiego SYNA. SONIA BOHOSIEWICZ, SONIA BOHOSIEWICZ DZIECI, SONIA BOHOSIEWICZ SYNOWIE, DZIECI BOHOSIEWICZ, SONIA BOHOSIEWICZ URODZIŁA, BOHOSIEWICZ URODZIŁA, BOHOSIEWICZ URODZIŁA SYNA, DRUGI SYN BOHOSIEWICZ, BITWA NA

Sonia BOHOSIEWICZ URODZIŁA drugiego SYNA

To były emocje! Sonia Bohosiewicz (37 l.) siedziała w fotelu jurora "Bitwy na głosy", gdy dopadły ją pierwsze skurcze porodowe. I gdy tylko zeszła z wizji, pojechała do szpitala. Tam powiła pięknego syna.

Aktorka, podejmując się pracy w show telewizyjnej Dwójki, była już w zaawansowanej ciąży. Pytana, zdecydowanie twierdziła, że będzie pracowała aż do samego rozwiązania. I tak się stało.

W nocy z soboty na niedzielę zaczęły się bóle porodowe. I niemalże po zakończeniu programu kręconego na żywo aktorka znalazła się w szpitalu. Tam za pomocą cesarskiego cięcia na świat przyszedł drugi już syn Soni. Bohosiewicz, choć dopiero co została mamą, nie zamierza rezygnować z pracy. Szybko zobaczymy ją na wizji w fotelu jurora.

- Zapewniam, że w sobotnim odcinku programu Sonia pojawi się bez przeszkód - mówi "Super Expressowi" Marta Jastrzębska, agentka aktorki.

Sonia od czterech lat jest żoną Pawła Majewskiego (44 l.), z którym ma jeszcze starszego syna Teodora (3 l.)

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida