Super Express» Rozrywka» Plotki» SYN MAGIKA Z PAKTOFONIKI. Kim jest Filip Łuszcz?. SYN MAGIKA, MAGIK, PIOTR ŁUSZCZA, FILIP ŁUSZCZA, MAGIK Z PAKTOFONIKI, PAKTOFONIKA, FOKUS, RAHIM, PAKTOFONIKA MAGIK

SYN MAGIKA Z PAKTOFONIKI. Kim jest Filip Łuszcz?

Filip Łuszcz jest synem Magika, członka legendarnego zespołu Paktofoniki. Nastolatek podobnie jak jego zmarły tata, interesuje się muzyką i marzy, by nagrać utwór z Fokusem i Rahimem.

Piotr Magik Łuszcz był raperem legendarnej grupy Paktofonika. Gdy popełnił samobójstwo wyskakując z okna swojego mieszkania, jego syn Filip miał wtedy 3 lata.

Dziś chłopak jest już nastolatkiem i podobnie jak jego sławny tata, interesuje się muzyką. Zwłaszcza rapem i rockiem. Jest wielkim fanem zespołu Magika i marzy, by nagrać z Paktofoniką choć jeden utwór.

Filip Łuszcz - przyszły muzyk, syn wielkiego artysty Magika Piotra Łuszcza - napisał o sobie na fanpage'u. Chłopak przekonał się, że trudno będzie mu dorównać legendzie swojego ojca. Filip spotkał się już z krytycznymi opiniami, jakoby chciał wywindować się na nazwisku sławnego taty.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida