Taniec z gwiazdami
Zobacz też

Iwona Pavlović (49 l.), zwana Czarną Mambą, to legenda "Tańca ...

Z nieoficjalnych informacji wynika, ze kolejna edycja "TzG" trafi na antenę TVN w marcu 2011 roku. Zostanie zmieniony też regulamin, by odświeżyć nieco formułę show. Udział ma wziąć aż 16 par. W 1 i 3 odcinku rywalizować będą podobno tylko panowie, a w 2 i 4 panie. W pozostałych odcinkach na parkiecie staną już wszystkie pary. Kolejna zmiana regulaminu miałaby dotyczyć finału, w którym tańczyłyby 3 pary a nie jak dotychczas 2.

Nowa lista nie zawierza już nazwiska Dody, która we wpisie na portalu społecznościowym oświadczyła, że nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Widnieje jednak na niej spora liczba aktorów z planu serialu "Majka".

Dorota Doda Rabczewska: Nigdy nie zatańczę w "Tańcu z gwiazdami"

Niepotwierdzeni uczestnicy 13 edycji:

- Joanna Osyda ("Majka") i Cezary Olszewski,
- Filip Bobek ("Majka", "Prosto w serce") i Paulina Biernat,
- Martyna Wojciechowska i Sławomir Turski,
- Gracja Niedźwiedź (Kasia z "Majki") i Marcin Dera,
- Marietta Żukowska ("Majka") i Przemysław Juszkiewicz,
- Sasha Strunin i Krzysztof Hulboj,
- Maciej Dębosz ("W11 - Wydział Śledczy") i Katarzyna Krupa
- Kazimierz Mazur ("Na Wspólnej") i Blanka Winiarska
- Jakub Bohosiewicz

Waszym zdaniem lista jest prawdziwa? Chcielibyście zobaczyć kogoś z niej w programie?



Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/taniec-z-gwiazdami-13-edycja-kto-wystapi-doda-majka-joanna-osyda-wojciechowska_160673.html

Wybrane komentarze

zobacz wszystkie >>
Cudzysłów
Cudzysłów
henka 23.11.2010, 16:44

to się powinno nazywać taniec z celebrytami bo gwiazd w obsadzie nie ma

fasola 23.11.2010, 21:30

proponuję Jacyków-Maserak Kochanek-Piróg , Poniedziałek-Wojewodzki, Wodecki-Robaczewska,Frykowska-Ken Rutowicz-różowy konik ,Olbrychski-Stalińska

Denerwuje Cię to? ZGŁOŚ SKARGĘ!