Super Express» Rozrywka» Plotki» Teatr Kwadrat przeniesiony do Klubu Garnizonowego przy al. Niepodległości 141 - Kobuszewski zagra w nowym miejscu. Już wiadomo, że od grudnia popularny warszawski Teatr Kwadrat przeniesie się z ulicy Czackiego do Klubu Garnizonowego przy al. Niepodległości 141

Teatr Kwadrat przeniesiony do Klubu Garnizonowego przy al. Niepodległości 141 - Kobuszewski zagra w nowym miejscu

Już wiadomo, że od grudnia popularny warszawski Teatr Kwadrat przeniesie się z ulicy Czackiego do Klubu Garnizonowego przy al. Niepodległości 141. Przynajmniej na najbliższe miesiące. Jan Kobuszewski (76 l.) i inni wielcy aktorzy uratowali swoje posady. O mały włos byłby to ostatni rok działalności tej placówki!

Kupić bilet do Kwadratu? To było niezwykle trudne. Nieraz trzeba było to robić z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Bo któż by nie chciał zasmakować w talencie Jana Kobuszewskiego czy choćby Pawła Małaszyńskiego (34 l.)? A mimo to słynny Teatr Kwadrat o mało co nie przestał istnieć.

Przeczytaj koniecznie: Jan Kobuszewski: Jestem szczęśliwy! Moja żona wyzdrowiała!

O jego problemach pisaliśmy kilkakrotnie. Zaczęły się, gdy firma Polimex - Mostostal, do której należy budynek przy Czackiego, wypowiedziała teatrowi umowę. Aktorzy i szefostwo gorączkowo poszukiwali nowego miejsca. Nie było łatwo. Kilkakrotnie przekładano wyprowadzkę. Jednak nie można było tego robić w nieskończoność.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida