Super Express» Rozrywka» Plotki» TOP MODEL 3: Joanna KRUPA dostała KRÓLEWSKI KONTRAKT - 500 tysięcy, apartament, PRYWATNY SAMOLOT . TOP MODEL 3, TOP MODEL, JOANNA KRUPA, DŻOANA KRUPA, DŻOŁANA KRUPA, DŻOŁANA, TOP MODEL KTO PROWADZI, TOP MODEL 3 JURY, TOP MODEL KRUPA

TOP MODEL 3: Joanna KRUPA dostała KRÓLEWSKI KONTRAKT - 500 tysięcy, apartament, PRYWATNY SAMOLOT

Joanna "Dżołana" Krupa (33 l.) będzie żyła w Polsce jak prawdziwa królowa. Produkcja trzeciego sezonu "Top Model. Zostań modelką" zgodziła się na jej nowe wygórowane warunki. Teraz Asia za udział w show zgarnie nie tylko pół miliona złotych, ale dostanie też do dyspozycji apartament w hotelu, prywatny samolot, auto i sztab ludzi dbających o jej dobre samopoczucie. Słowem narodziła się nam królowa Dżołana I!

Joanna to prawdziwa szczęściara. Prowadząca program "Top Model. Zostań modelką" jest traktowana jak światowa gwiazda. Aby zatrzymać przy sobie modelkę, produkcja zgodziła się spełnić każde jej żądanie.

- Joasia dostała 100-procentową podwyżkę. Za udział w programie dostanie 500 tys. złotych. Ale to nic. Rochstar zapewnił jej trzypokojowy apartament w hotelu czterogwiazdkowym, prywatny samolot oraz auto z szoferem do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Do tego przy jej osobie codziennie będzie mała świta: prywatny stylista, fryzjer i makijażystka - zdradza nam osoba z produkcji programu.

Tak dobrze traktowana nie była jeszcze żadna gwiazda w Polsce. - Joanna ma szczególne względy, nawet posiłki będą specjalnie zamawiane według jej zaleceń - podkreśla nasz informator.

Nic dziwnego, że "Dżołana" na myśl o rozpoczęciu nagrań cieszy się jak małe dziecko.

- Uwielbiam polskie dziewczyny, spędziłam superczas w Polsce i chcę to powtórzyć! Czuję, że ten sezon będzie lepszy od poprzednich - mówi nam Joanna.

Na razie trwają castingi do programu. Efekty obejrzymy jesienią.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida