Super Express» Rozrywka» Plotki» Tylko na se.pl. MUST BE THE MUSIC 4, odcinek 4. - Kora oburzona OSTRO krytykuje: To jest HORROR - WIDEO. KORA, MUST BE THE MUSIC, MUST BE THE MUSIC 4, MUST BE THE MUSIC 4 ODC 4, MUST BE THE MUSIC 4 ODCINEK 4, MUST BE THE MUSIC 2012, MUST BE THE MUSIC 23.09.2012, MUST BE THE MUSIC ODCINEK 23 WRZEŚNIA

Tylko na se.pl. MUST BE THE MUSIC 4, odcinek 4. - Kora oburzona OSTRO krytykuje: To jest HORROR - WIDEO

Tylko na se.pl możecie zobaczyć, co będzie się działo w 4. odcinku show MUST BE THE MUSIC 4, który zostanie wyemitowany już w niedzielę, 23.09.2012. Jedna z uczestniczek zostanie ostro skrytykowana przez Korę! Zobaczcie wideo!

Tylko u nas na se.pl, jako pierwsi możecie usłyszeć, jak ostro Kora skrytykowała jedną z uczestniczek w 4. odcinku show MUST BE THE MUSIC 4, który zostanie wyemitowany już w niedzielę, 23.09.2012.

- Pomijając oczywiście, że podkład jest beznadziejny. Ta piosenka jest taka, że ten wokal musi być wtłoczony w muzykę, bo inaczej jest nie do słuchania. To jest po prostu beznadziejne, to jest horror (...) To jest coś tak strasznego. (...) Jesteś inteligentna, no zakładam, że człowiek, który studiuje ma rozum, więc w związku z tym nie można tak bezrozumnie tego zrobić. Zaczyna mnie szlag trafiać - powiedziała Kora.

Zobaczcie wideo i posłuchajcie, co jeszcze powiedziała Kora!

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida