Super Express» Rozrywka» Plotki» TYLKO TANIEC 2, 07.09.2012: Krzysztof Kozak miał RZUT choroby przed WYSTĘPEM. KRZYSZTOF KOZAK, KOZAK, KRZYSZTOF KOZAK SM, TYLKO TANIEC, TYLKO TANIEC 2012, TYLKO TANIEC 2, TYLKO TANIEC 2 ODC 1, TYLKO TANIEC 2 ODCINEK 1, TYLKO TANIEC 07.09.2012, TYLKO TANIEC KOZAK, TYLKO TANIEC K

TYLKO TANIEC 2, 07.09.2012: Krzysztof Kozak miał RZUT choroby przed WYSTĘPEM

Krzysztof Kozak, 35-latek, który od 7 lat choruje na stwardnienie rozsiane podbił serca Polaków swom występem w 1. odcinku show TYLKO TANIEC 2. Mężczyzna przyznał na antenie Polsatu, że kilka dni przed występem miał rzut choroby...

Krzysztof Kozak był jednym z uczestników 1. odcinka show TYLKO TANIEC 2. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna jest chory na stwardnienie rozsiane. Krzysztof od 7 lat choruje, ale taniec uważa za swój lek. Jego występ wzruszył Michała Malitowskiego i jak się okazało - nie tylko jego!

Krzysztof podbił serca Polaków - jego występ jest najlepiej oceniany w rankingu TYLKO TAŃCA! Nie wiadomo, czy 35-latek ma szansę wygrać, ale dla chorych na SM już zwyciężył! Mężczyzna tańczy od 4 roku życia, jest samoukiem. Ajakby tego było mało, to każdy występ Krzysztofa jest spontaniczny!

Na antenie Polsatu Krzysztof przyznał, że kilka dni przed występem miał rzut choroby. Wszyscy teraz mają nadzieję, że choroba nie przeszkodzi mu w występach w kolejnych etapach show! Będziecie głosować na Krzysztofa?

 

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida