Super Express» Rozrywka» Plotki» THE VOICE OF POLAND 2, odcinek 10 - zapis relacji NA ŻYWO w Internecie. the voice, the voice of poland, The Voice of Poland 2, THE VOICE OF POLAND 2013, THE VOICE OF POLAND 2013 ODCINEK 10, THE VOICE OF POLAND 2013 ODCINEK 10 NA ŻYWO, THE VOICE OF POLAND ODCINEK 4.05.2013

THE VOICE OF POLAND 2, odcinek 10 - zapis relacji NA ŻYWO w Internecie

THE VOICE OF POLAND odcinek 10 NA ŻYWO - od godziny 20.05 relacja live na stronie SE.PL. Tylko u nas tytuły piosenek, zwycięzcy i przegrani, informacja KTO WYGRAŁ, KTO ODPADŁ. THE VOICE OF POLAND ODCINEK 10 - online relacja od godziny 20.05.

Za nami 10. odcinek THE VOICE OF POLAND 2. Na scenie o miejsce w półfinale walczyło 12. uczestników. Tylko 8. z nich zobaczymy w kolejnym odcinku programu. Szczęśliwa ósemka to: Natalia Sikora, Juliusz Kamil, Dorota Osińska, Kasia Dereń, Natalia Nykiel, Żaneta Lubera, Michał Sobierajski i Monika Szczot.

Poniżej relacja z programu.

Właśnie rozpoczął się 10. odcinek THE VOICE OF POLAND 2. Program zaczął się od występu prowadzącej - Mariki. Tomasz Kammel i Marika, która dopiero co zeszła ze sceny, zapraszają na kolejny odcinek na żywo. Tradycyjnie w jury zasiada Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Tomson i Baron, oraz Marek Piekarczyk. Do półfinału z każdej ekipy awansuje tylko dwóch uczestników.

Teraz swoje umiejętności wokalne zaprezentują uczestnicy z drużyny Justyny Steczkowskiej.
Beata Dobosz - Rihanna - Stay ft. Mikky Ekko

Tomson i Baron: Gratulacje podwójne za dobór piosenki, kreacji i całokształt. Bardzo wysoka klasa w muzyce i w tym, jak prezentujesz się na scenie.
Justyna: Poradziłaś sobie świetnie. Jestem dumna, że poradziłaś sobie przykrywać swoje drobne błędy. Było super.

Monika Szczot - Ike & Tina Turner - Proud Mary

Patrycja: Masz super wokal, dałaś czadu, świetnie się ruszasz. Jestem na plus zaskoczona.
Justyna: Było tak jak prosiłam. Na początku mega sexi. Bez techniki, którą ma Monika, niczego by nie było.

Za kulisami Maciej Musiał rozmawia z babcią Michała Sobierajskiego, który za chwilę wystąpi na scenie.

Michał Sobierajski - Jej Portret - Bogusław Mec

Marek: Michał to bardzo piękna i mądra piosenka. Tak śpiewają tylko dojrzali mężczyźni. Wierzę w ciebie i trzymam za ciebie kciuki.
Justyna: Jestem dumna z Michała od samego początku. To trudna piosenka. Gdy śpiewałeś czułam się świetnie, bo przypomniałam sobie, że przed laty wykonałam ten utwór dla kogoś wyjątkowego.

Tomasz Kammel i Marika zapowiadają występ Justyny Steczkowskiej. Jurorka zaśpiewa utwór Sanktuarium ze swojej nowej płyty.

Tomasz Kammel ma już wyniki głosowania. Za chwilę przekonamy się, kto zostanie w programie z drużyny Justyny Steczkowskiej. Decyzją widzów najlepszy był Michał Sobierajski. Steczkowska musi zdecydować, która z dziewczyn zostanie w programie, a która odpadnie. - Macie bardzo różne głosy. Żałuję, że nie mogę wziąć was obu. Zostaje Monika Szczot - powiedziała.

Michał Sobierajski i Monika Szczot, to uczestnicy z drużyny Justyny Steczkowskiej, których zobaczymy w następnym odcinku programu.

Teraz przyszedł czas na podopiecznych Patrycji Markowskiej. Wokalistka podobnie do swojej poprzedniczki, pomagała podczas prób Justynie, Natalii i Żanecie. Już za chwilę przekonamy się, jak wypadną dziewczyny.

Justyna Panfilewicz - If I Could Turn Back Time - Cher

Justyna: Ja już mówiłam, że rozkochałam się w głosie Justyny. Masz bardzo mocny i charyzmatyczny głos. Oprócz Patrycji Markowskiej, nie ma takiej drugiej.
Patrycja: Pamiętam jaką drogę przeszłaś od przesłuchań w ciemno. Za to wielki szacun.

Natalia Nykiel - Sinead O'Connor - Nothing Compares 2 U

Marek: Martwiłem się, że masz tak trudną piosenkę, ale dałaś sobie radę.
Patrycja: Dziękuję ci. Miałam wątpliwości, czy 18-letnia dziewczyna zaśpiewa emocjonalnie ten utwór. Gratuluję, było świetnie.

Żaneta Lubera - Run, Baby, Run - Sheryl Crow

Tomson i Baron: Czasem słyszę takie zarzuty, że jest za słodko i się nie czepiamy. Ale to niesamowite, bo nie ma się do czego przyczepić. Super.
Patrycja: Żaneta śpiewasz każdą cząstką ciała. Jesteś kompletną artystką.

Na scenie pojawiła się Patrycja Markowska. Jurorka zaśpiewa swój utwór - Dzień za dniem.

Głosowanie na dziewczyny z drużyny Patrycji Markowskiej już się zakończyło. Za chwilę przekonamy się, które z nich przejdą do kolejnego etapu programu. Zdaniem widzów najlepsza była Natalia Nykiel. Teraz Patrycja Markowska wybierze drugą uczestniczkę, którą zobaczymy w półfinale. - Obie jesteście wyjątkowe, piękne i charyzmatyczne - powiedziała wokalistka.

W półfinale THE VOICE OF POLAND 2 zobaczymy Natalię Nykiel i Żanetę Luberę.

Teraz czas na występ Kasi Dereń, Michała Jabłońskiego i Doroty Osińskiej z drużyny Tomsona i Barona. Jak na trenerów przystało, chłopaki z Afromental podczas prób wspierali swoich podopiecznych. Jednak to oni będą musieli odrzucić jednego z uczestników. Kto przejdzie do półfinału?

Kasia Dereń - Heaven - Emeli Sandé

Marek: Jesteś jak dereniówka - mocna, oryginalna, wyrazista, rzadka.
Tomson i Baron: To był najczystszy intonacyjnie występ tego wieczoru.

Michał Jabłoński - Hero - Chad Kroeger

Patrycja: Wydaje mi się, że na próbie było lepiej. Trochę przekombinowałeś, ale jestem twoja fanką.
Tomson i Baron: Nie zgadzam się z Patrycją. Wykon był jeszcze lepszy niż znakomita próba. Słuchasz wskazówek i dużo pracujesz.

Dorota Osińska - I Have Nothing - Whitney Houston

Justyna: Dorotka szkoda cię do muzyki popowej, gdyż jest dużo gorsza niż kiedyś. Jesteś stworzona do występów w wielkich sztukach.
Tomson i Baron: Nie ma słów, by opisać jakim jesteś fenomenem.

A teraz czas na wykon zespołu Afromental.

Głosowanie na uczestników z drużyny Tomsona i Barona właśnie się zakończyło. Za chwilę poznamy półfinalistów 2. edycji THE VOICE OF POLAND. Zdaniem widzów w kolejnym odcinku zobaczymy Dorotę Osińską. Teraz Tomson i Baron muszą wybrać między Michałem, a Kasią.

Do półfinału przeszły Dorota Osińska i Kasia Dereń.

A teraz pora na występy uczestników z drużyny Marka Piekarczyka. Swoje umiejętności zaprezentuje Wojtek Gruszczyński, Juliusz Kamil i Natalia Sikora. Kto z nich dostanie się do półfinału 2. edycji THE VOICE OF POLAND?

Wojtek Gruszczyński - Can You Feel the Love Tonight - Elton John

Tomson i Baron: To moja ulubiona piosenka o lwach. Śpiewasz fantastycznie, ale mam nadzieję, że na twojej płycie będą inne numery. Zaśpiewałeś świetnie.
Marek: Wojtku świetnie to zaśpiewałeś.

Juliusz Kamil - Free Love - Depeche Mode

Justyna: Jestem fanką Depeche Mode i jestem na każdym ich koncercie w Polsce. Obawiałam się, że nie udźwigniesz tego numeru, ale dałeś radę. Byłeś świetny.

Natalia Sikora - Nie widzę Ciebie w swych marzeniach - Skaldowie

Marek: Jedni szukają światła na scenie, a ty masz to światło. Martwiłem się o ciebie, ale ty po swojemu wybrnęłaś jak z każdej sytuacji. Jesteś świetna.

A teraz czas na występ Marka Piekarczyka.

Głosowanie na uczestników z drużyny Marka Piekarczyka właśnie się zakończyło. Decyzją widzów do półfinału programu dostała się Natalia Sikora. Teraz Marek Piekarczyk wybierze drugiego półfinalistę. Kto nim będzie?

Natalia Sikora i Juliusz Kamil dostali się do półfinału THE VOICE OF POLAND 2.

Za nami 10. odcinek THE VOICE OF POLAND 2. Na scenie o miejsce w półfinale walczyło 12. uczestników. Tylko 8. z nich zobaczymy w kolejnym odcinku programu. Szczęśliwa ósemka to: Natalia Sikora, Juliusz Kamil, Dorota Osińska, Kasia Dereń, Natalia Nykiel, Żaneta Lubera, Michał Sobierajski i Monika Szczot.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
update counter
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida