Stefano Terrazzino w łóżku z Herbuś
Zobacz też

Stefano Terrazzino (29 l.), partner Justyny Steczkowskiej (36 l.) z ...

Edyta w serialu "Samo życie" gra Anetę, atrakcyjną pomoc domową. Wprawdzie spotyka się z przystojnym Jurkiem Bartnikiem (Mariusz Drężek, 38 l.), ale i tak ma chęć uwieść innego.

W oko wpada jej fotograf Pino Trattini, którego gra Stefano Terrazzino. Gosposia kusi Włocha na wszelkie sposoby i nie daje za wygraną, nawet gdy mężczyzna daje jej jasno do zrozumienia, że nie chce pakować się w tarapaty.

W końcu jednak poddaje się i ulega wdziękom ponętnej Anetki. Oboje bez wyrzutów sumienia lądują w łóżku.

Pino jest tak zachwycony kochanką, że swoją zdradę zamierza ukrywać przed żoną Agnieszką (Aneta Todorczuk-Perchuć, 32 l.). Ale czy mu się to uda? Czy dziennikarka dowie się o zdradzie? Czy wybaczy mężowi?

O tym w kolejnych odcinkach serialu "Samo życie".


Wybrane komentarze

zobacz wszystkie >>
Cudzysłów
Cudzysłów
Ela 06.06.2010, 09:56

A od kiedy to Pino jest fotografem, jak wiem bo oglądam to ma firmę sprowadzającą z Włoch towary.Trochę więcej uwagi drodzy redaktorzy.

moje zdanie 13.10.2010, 20:08

Czemu Edyta Herbuś gra tak podłe role. Nie mogę oglądać tego filmu przez nią, Po prostu jest okropna i strasznie wredna.

Denerwuje Cię to? ZGŁOŚ SKARGĘ!