Super Express» Rozrywka» Plotki» Weronika Grycan o zespole Ich Troje: Tworzymy RODZINĘ. GRYCANKA, WERONIKA GRYCAN, GRYCANKI, MICHAŁ WIŚNIEWSKI, ICH TROJE, GRYCANKA CHOREOGRAFEM ICH TROJE, WERONIKA GRYCAN TANIEC, AFTERPARTY.PL, GRYCANKA WYWIAD, WERONIKA GRYCAN WYWIAD, TOP TRENDY 2012,

Weronika Grycan o zespole Ich Troje: Tworzymy RODZINĘ

Weronika Grycan została choreografem zespołu Ich Troje. Swój debiut w tej roli miała poczas festiwalu Top Trendy. Grycanka nie miała zbyt wiele czasu na przygotowanie układu, ale jest dumna ze swoich tancerzy i nawet teraz wzrusza się, gdy o tym myśli.

Weronika Grycan wyjawiła w rozmowie z portalem Afterparty.pl, w jaki sposób doszło do jej współpracy z Michałem Wiśniewskim. Okazuje się, że oboje poznali się na evencie i początkowo nic nie zapowiadało takiego przebiegu zdarzeń.

- Jego menadżer zadzownił do mojego menadżera i mówi: "Weronika, Michał chce się z tobą skontakować, czy mogę dać numer". Michał zadzwonił i zaproponował współpracę, początkowo nie było wiadomo, że chodzi o Top Trnedy, najpierw były ogólne rozmowy, potem była zmiana, miałam mało czasu na przygotowanie choreografii! - powiedziała Weronika w rozmowie z Afterparty.pl

Grycanka wyjawiła również, że oblewał ją pot, gdy Ich Troje wyszli na scenę z tancerzami, ale wszystko się udało i jest z nich dumna. Nawet teraz, kilka dni po występie, wzrusza się, myśląc o show. - Tworzymy rodzinę, tworzymy ekipę - powiedziała Grycanka i zapowiedziała, że czeka nas wiele niespodzianek. Jesteście ciekawi, co ma na myśli Weronika? Nie możecie się doczekać?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida