Super Express» Rozrywka» Plotki» Wyczerpana Małgorzata Kożuchowska wypoczywa na Sycylii. MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA, MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA WAKACJE, MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ODPOCZYNEK, MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA KONIEC WAKACJI, KONIEC WAKACJI 2012, WAKACJE 2012, GWIAZDY NA WAKACJACH

Wyczerpana Małgorzata Kożuchowska wypoczywa na Sycylii

Choć koniec wakacji zbliża się nieuchronnie, gwiazdy korzystają jeszcze z uroków wolnych chwil. Małgorzata Kożuchowska wraz z mężem, Bartkiem Wróblewskim wypoczywają na Sycylii. Wypoczynek bardzo przyda się Kożuchowskiej. Podobno jej organizm jest wyczerpany ciągłą pracą!

Małgorzata Kożuchowska bardzo intensywnie pracuje. Aktorka nie może lub nie chce zwalniać tempa, choć w marcu wyraźnie zalecili jej to lekarze. Podobno Kożuchowska miała podejrzenie anemii!

Obecnie Małgorzata wraz z mężem, Bartkiem Wróblewskim, przebywa na Sycylii. Odpoczywają, kąpią się w morzu, cieszą się piękną pogodą... Dla aktorki te chwile relaksu są bardzo cenne - w końcu może odpocząć!

Mąż nie odstępuje Małgorzaty na krok! Podobno nawet nie chciał dopuścić, by na Sycylii odbyła się sesja zdjęciowa dla jednego z magazynów z udziałem Kożuchowskiej. Na szczęście dla fanów aktorki ostateczni uległ, choć zapowiedział, że na planie zdjęciowym się nie pojawi. Najwyraźniej on nie jest fanem wdzięczenia się do obiektywu aparatu i chwalenia drogimi wakacjami.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida