Super Express» Rozrywka» Plotki» X FACTOR 2: Dawid Podsiadło MA DZIEWCZYNĘ. DAWID PODSIADŁO, X FACTOR, X FACTOR 2, X FACTOR 2012, X FACTOR 05.05.2012, X FACTOR 2 ODC 10, X FACTOR 2012 ODC 10, X FACTOR 05.05.2012 ODC 10, DAWID PODSIADŁO DZIEWCZYNA, DZIEWCZYNA DAWIDA PODSIADŁO

X FACTOR 2: Dawid Podsiadło MA DZIEWCZYNĘ

Uczestnik drugiej edycji X Factora, Dawid Podsiadło, zdradził, że jego serce jest już zajęte. Wokalista ma już dziewczynę. A także plan na rozwój swojej kariery!

Uczestnik drugiej edycji X Factora, Dawid Podsiadło, ma dziewczynę! To przykra wiadomość dla wszystkich jego fanek, które liczyły, że jego serce jest wolne.

Dawid w wywiadzie z TVN opowiedział nie tylko o swojej dziewczynie (z którą zresztą gra w jednym zespole), ale i o planach na rozwój swojej kariery.

Podsiadło pracuje nad dwoma projektami - jednym nieco zbuntowanym i rockowym, a drugim - wrażliwym. Właśnie w tym drugim projekcie muzycznym partneruje mu jego dziewczyna.

W programie X Factor Dawid należy do grupy Tatiany Okupnik. Myślicie, że ma szansę wygrać program? Ostatnio zaskoczył Wojewódzkiego i ruszał się na scenie!

- Człowieku ty tańczyłeś! Widzę finalistę programu - komentował juror.

Przypominamy, że Podsiadło startował także w pierwszej edycji X Factora. Niestety - nie udało mu się...

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida