Super Express» Rozrywka» Plotki» X-Factor zastąpi Mam Talent. Kto w jury: Górniak, Kayah, Maria Peszek, Kasia Nosowska?. Poznaliśmy pierwsze nazwiska możliwych jurorów programu X-Factor, który wiosną 2011 roku pokaże TVN

X-Factor zastąpi Mam Talent. Kto w jury: Górniak, Kayah, Maria Peszek, Kasia Nosowska?

W styczniu rozpoczną się castingi do nowego show TVN-u "X-Factor". Trwają negocjacje z potencjalnymi jurorami tego programu, który zastąpi "Mam talent" i będzie niejako kontynuatorem "Idola".

W programie jurorów ma być troje. Wiadomo, że ich wybór jest niezwykle istotny, bo w takich programach często osoby oceniające popisy kandydatów na gwiazdy bywają największą atrakcję. Nic więc dziwnego, że prasa prześciga się w wyścigu znanych nazwisk, które rzekomo mają dostać pracę w show.

"Party" zapewnia, że na pewno jurorem będzie Edyta Górniak (38 l.), która niedawno pracowała w Polsacie przy okazji programu "Jak Oni śpiewają". "Fakt" z kolei wśród kandydatów wymienia Kayah, Czesława Mozila (znanego jako Czesław Śpiewa), Kasię Nosowską, Marię Peszek, Piotra Metza oraz Marcina Prokopa.

Przeczytaj koniecznie: X-Factor zostanie wiosną następcą Mam Talent w TVN?

Ostateczną listę mamy poznać w ciągu dwóch tygodni.

A kogo wy widzielibyście w roli jurora polskiego "X-Factor"?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida