Super Express» Rozrywka» Plotki» ZDJĘCIA ze ślubu Joanny Liszowskiej i Oli Serneke. Ślub Liszowskiej i Serneke. Ceremonia zaślubin w Bydgoszczy. Liszowska i Serneke - ślub

ZDJĘCIA ze ślubu Joanny Liszowskiej i Oli Serneke

Joanna Liszowska (32 l.) i Ola Serneke (39 l.) są już małżeństwem. Seksowna aktorka i jej ukochany, biznesmen ze Szwecji powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w zabytkowym kościele w Bydgoszczy.

We wzruszającej ceremonii zaślubin pary zakochanych uczestniczyła rodzina i przyjaciele Joasi  jej przystojnego wybranka.

Seksowna gwiazda i Szwed stanęli przed ołtrzem w przystrojonej kwiatami XV-wiecznej świątyni w Bydgoszczy. Gdy nadszedł decydujący moment składania przysięgi małżeńskiej spojrzeli sobie głęboko w oczy i drżącymi głosami powtarzali, że będą trwać w miłości aż do końca swych dni.

W jednym z najważniejszych w życiu dniu prześliczna panna młoda ubrana była w lśniąco białą suknię. W gładko upięte włosy przyczepiła długi welon. Aktorka trzymała też w rękach bukiecik z białych róż.

Pan młody prezentował się niezwykle elegancko w ciemnym garniturze. Całości stroju dopełniała tradycyjna mucha pod szyją.

Młodej Parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida