Super Express» Rozrywka» Plotki» Zdjęcie Korwin Piotrowskiej w MUZEUM NARODOWYM. KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA, KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA FACEBOOK, KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA ZDJĘCIE, KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA W MUZEUM NARODOWYM, ZDJĘCIE KORWIN PIOTROWSKIEJ W MUZEUM NARODOWYM

Zdjęcie Korwin Piotrowskiej w MUZEUM NARODOWYM

Już wkrótce zdjęcie Karoliny Korwin Piotrowskiej zawiśnie w Muzeum Narodowym w Warszawie. Dziennikarka otrzymała propozycję od organizatorów wystawy Wywyższeni: od faraona do Lady Gaga.

Karolina Korwin Piotrowska zaintrygowała wszystkich swoim wpisem na Facebooku - zamieściła nowe zdjęcie, ustawiła je na profilowe i podpisała:

Autor zdjęcia - JACEK POREMBA; na zdjęciu- ja...zawiśnie niedługo w Muzeum narodowym:-)))
WYSTAWA „WYWYŻSZENI. OD FARAONA DO LADY GAGA”

Wygląda więc na to, że zdjęcie Korwin Piotrowskiej zawiśnie już wkrótce w Muzeum Narodowym. Organizatorzy wystawy Wywyższeni: od faraona do Lady Gaga wzięli ją pod uwagę i zaprosili do współpracy!

Wystawa jest pomysłem profesora Krzysztofa Pomiana, zaś realizacją zajął się profesor Antoni Ziemba i doktor Grażyna Bastek. Ekspozycja będzie analizą fenomenu idoli - od tych starożytnych do współczesnych.

Wybierzecie się do Muzeum Narodowego zobaczyć ekspozycję?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida