ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej jednak się odbędzie! Kurski dogadał się z prezydentem Opola

54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej jednak się odbędzie! Kurski dogadał się z prezydentem Opola

20.06.2017, godz. 07:34
Wojna o Opole
Wojna o Opole foto: Eastnews

TVP i Miasto Opole podpisali w poniedziałek wieczorem porozumienie w sprawie organizacji 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Nadawca chce powtórzyć w dniach 15-17 września program zaplanowany na czerwcową odsłonę wydarzenia.

Ustalono, że 54. edycja KFPP w Opolu odbędzie się w dniach 15, 16 i 17 września. Organizacją widowiska zajmie się Telewizja Polska, a Opole udostępni jej prawa do marki Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu oraz amfiteatr, w którym odbędzie się widowisko muzyczne.

TVP zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby strona artystyczna 54. KFPP w Opolu "nie odbiegała od standardów prezentowanych podczas wcześniejszych edycji". W rozmowie z Wirtualnemedia.pl prezes TVP, Jacek Kurski, zapewnia, że program artystyczny przygotowany na wrześniowy festiwal nie różnił się od tego zaplanowanego na czerwiec. - Zdaję sobie sprawę, że wielu artystów ma zajęte dni w kalendarzu, ale wierzę, że zaśpiewają na opolskiej scenie. Jestem przekonany, że 54. KFPP w Opolu będzie miał wysoki poziom artystyczny.

O porozumieniu poinformował na swoim profilu facebookowym prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski. - Opole ze względu na ponad 50-letnią dobrą współpracę z TVP zgodziło się udostępnić Telewizji na ten czas amfiteatr i prawa do marki KFPP. TVP dołoży wszelkich starań aby strona artystyczna nawiązywała standardem do poprzednich edycji Festiwalu.

Źródło: X-NEWS
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: