ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Kto zastąpi Janowskiego? Poznaliśmy typy TVP

Kto zastąpi Janowskiego? Poznaliśmy typy TVP

13.06.2017, godz. 21:00
Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski foto:

Kto zastąpi Roberta Janowskiego (56 l.) w show "Jaka to melodia?" - to pytanie nurtuje Polaków. "Super Express" dowiedział się, że TVP już szuka gwiazdy, która od jesieni zostanie gospodarzem programu. Jednym z typów jest Rafał Brzozowski (36 l.). Gotowy do poprowadzenia muzycznego teleturnieju jest również Jacek Borkowski (58 l.). Ale to wcale nie znaczy, że Janowski zniknie z ekranu.

Skąd to zamieszanie? Program "Jaka to melodia?" od niemal 20 lat produkowała firma Media Corporation, z którą Janowski był związany kontraktem. TVP, by zaoszczędzić, postanowiła teraz sama zająć się produkcją show i wprowadzić zmiany. Najwyraźniej nie spodobały się one szołmenowi. Postanowił odejść.

Od dwóch dni cały kraj żyje informacją, że artysta nie poprowadzi już programu "Jaka to melodia?". Teraz okazuje się, że to jeszcze nic pewnego. Szołmen dostał propozycję od telewizji.

- TVP zaproponowała Robertowi Janowskiemu dalsze prowadzenie "Jaka to melodia?" w dotychczasowej formule - napisał Jacek Kurski (51 l.) na Twitterze. - Czekamy na jego odpowiedź.

ZOBACZ TAKŻE: Wellman ugryzła Prokopa na wizji. Próbował dotknąć ją w TYM miejscu!

Jak widać, rozmowy z Janowskim, który jeszcze w poniedziałek był zadziwiony zmianami w show, jeszcze się nie zakończyły.

- TVP złożyła panu Janowskiemu bardzo korzystną ofertę współpracy przy programie. Negocjacje wciąż trwają - poinformowało nas Centrum Informacji TVP.

Jeśli artysta nie przyjmie propozycji, konieczne będzie zastępstwo. Mówi się również, że w nowym formacie, nad którym trwają prace, będzie kilku prowadzących.

- Castingi mają ruszyć niebawem. Najprawdopodobniej będzie dwóch lub trzech prowadzących związanych z muzyką - mówi nam informator.

Z naszych ustaleń wynika, że duże szanse na angaż ma Rafał Brzozowski. - W TVP twierdzą, że idealnie by się nadawał. Jest utalentowany i bardzo lubiany - zdradza nasz informator.

Miejsce po Janowskim mógłby też zająć Jacek Borkowski. W końcu wielokrotnie go zastępował.

- Jednak bez castingu. Prowadziłem ten program, więc jestem przeszkolony - mówi nam.

Źródło: Marta Kawczyńska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: