ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Agata Młynarska w nowym programie: Zmiana pełną parą. Kiedy premiera?

Agata Młynarska w nowym programie: Zmiana pełną parą. Kiedy premiera?

21.04.2017, godz. 15:24
Agata Młynarska - zmiana pełną parą
foto: materiały prasowe

Agata Młynarska wraca na antenę z nowym autorkim programem. "Zmiana pełną parą" to program, w którym metamorfozę przejdzie zaróno on, jak i ona. Kiedy premiera nowego programu Młynarskiej?

"Zmiana pełną parą" to program, w którym Agata Młynarska wraz z zespołem swoich ekspertek: Moniką Jurczyk – stylistką, Katarzyną Sujką – wizażystką oraz Igą Chmielewską – stylistką fryzur i kolorystką, pomoże partnerom odkryć na nowo wielki potencjał, jaki drzemie w ich związkach. "Do programu zgłosiło się wiele małżeństw w różnym wieku, a także z różnym stażem małżeńskim. To, co ich łączy to chęć przeżycia wielkiej przygody i wykonanie pierwszego kroku ku wielkiej zmianie" - zapowiadają twórcy show.

Zmiana pełną parą - zasady nowego programu Agaty Młynarskiej

W każdym odcinku "Zmiany pełną parą" poznajemy jedną parę, która zdecydowała się zawalczyć o swój związek. Zanim jednak wspólnie odkryją na nowo to, co zostało zapomniane, bądź zaniedbane – zostają rozdzieleni i muszą wykonać pracę indywidualną. Podczas rozmów z Agatą dowiemy się, co lubią w sobie nawzajem, a co chcieliby zmienić. Wtedy na wierzch wychodzą emocje, wzruszenia, a także chwila prawdy i konfrontacja z uczuciami tej drugiej strony. Wtedy zaczyna się prawdziwa, wewnętrzna przemiana bohaterów, której wyraz dają w osobistych listach pisanych do siebie nawzajem. Przeczytają je sobie podczas finałowej kolacji.

Drugi etap zmiany to wizerunek bohaterów. Zaczyna się on od odprawy ekspertek, które precyzyjnie omawiają wygląd pary. Planując zmiany, uwzględniają ich potrzeby, o jakich powiedzieli Agacie. Począwszy od perfekcyjnej stylizacji, o którą dba Monika zwana Osą, przez nową fryzurę zaproponowaną przez Igę, na idealnym make-upie wykonanym przez Kasię, skończywszy. To jednak nie koniec! Małżonkowie mają swój indywidualny czas z każdą z ekspertek, otrzymują wtedy zestaw cennych porad wizerunkowych, które mogą wykorzystywać w swoim codziennym życiu.

Punktem kulminacyjnym weekendu jest finałowa kolacja zorganizowana na miarę marzeń bohaterów. Para widzi się wtedy po raz pierwszy. Ciekawość, odrobina niepewności, zauroczenie nowym wyglądem partnerki, partnera i wreszcie najważniejsze – szczere wyznanie miłości opisane w liście, nad którym każde z nich pracowało przez cały weekend. Tak zaczyna się „Zmiana pełną parą”, a jej ciąg dalszy przenosi się do ich codziennego życia.

Nowy program Agaty Młynarskiej "Zmiana pełną parą" już od wtorku, 25 kwietnia, o godzinie 22:30 w telewizji TLC.

ZOBACZ: Agata Młynarska (52 l.) radzi: Noście stringi i dekolty

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: