ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Agent Gwiazdy 2 - FINAŁ. Kto jest agentem, a kto wygrał? RELACJA online!

Agent Gwiazdy 2 - FINAŁ. Kto jest agentem, a kto wygrał? RELACJA online!

16.05.2017, godz. 21:51
 Agent Gwiazdy 2
Agenta Gwiazdy 2 - 11. odcinek foto: x-news

Agent Gwiazdy 2 - już dzisiaj w drugiej części finału poznamy ostateczną odpowiedź na pytanie "kto jest agentem". Program został zmontowany w taki sposób, że typowanie, kto z trójki: Daria Ładocha, Odeta Moro, Jarosław Kret, psuł szyki innym zawodnikom jest wręcz niemożliwe. W ostatnim odcinku Agenta jeszcze raz zobaczymy wszystkich uczestników. Zapis ich rozmów znajdziecie w naszej realacji na żywo z finału Agenta Gwiazdy 2 na se.pl

Agent Gwiazdy 2 - FINAŁ już dziś. Po 21:30 Kinga Rusin już na sto procent wyjawi, kto jest agentem. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu Daria Ładocha, Jarosław Kret i Odeta Moro musieli wykonać kilka karkołomnych zadań (w tym pochowanie żywcem), aby ostatecznie podczas uroczystej kolacji dowiedzieć się, że odpowiedź na pytanie "kto jest agentem" otrzymają dopiero w drugim półfinale show. Czy i tym razem będziemy trzymani w niepewności do samego końca? Mało prawdopodobne. Wiadomo za to, że w ostatnim odcinku Agenta Gwiazdy 2 znowu zobaczymy wszystkich uczestników programu. Dojdzie też do ostrej wymiany zdań między Niecikiem i Alanem Anderszem. No i w końcu dowiemy się kto wygrał 2. edycję Agenta Gwiazdy.

Agent Gwiazdy 2 - relacja online i na żywo dla wszystkich tych, którzy nie będą mieli dostępu do telewizora umieścimy poniżej tego tekstu. Startujemy o 21:30!

ZOBACZ: Alan Andersz i Piotr Kędzierski o Agent Gwiazdy 2. Zdradzili, kto jest agentem?

22:28 Czas na poznanie zwycięzcy programu. Zwycięzcą programu jest - Daria Ładocha! Blogerka wygrała, bo to właśnie ona najlepiej rozwiązała test wiedzy o agencie w ostatnim odcinku. "Myślę, że to jest ten moment, w którym możemy poznać prawdziwą Darię, bo tamta Daria wyjechała do Argentyny, aby grać i kłamać" - podsumowała swoje zwycięstwo Ładocha.

22:18 Czas na podsumowanie ostatniego zadania. Czyli skoku ze spadochronem, grzebania żywcem oraz masażu. Zadanie miało być zaliczone, jeśli tylko dwie osoby zgodzą się na realizację zadania. Niestety wszyscy - łącznie z Darią, która dała zakopać się żywcem - podeszli do wyzwania ambicjonalnie. Odeta uszczypliwie stwierdziła, że była pewna tego, że Jarek nie odmówi sobie przyjemności, gdyż w czasie programu dał się poznać jako miłośnik wygody.

22:11 Co ciekawe, podczas trwania programu grupa wskazała Odetę za osobę najbardziej godną zaufania. Dwa razy proponowano jej funkcję skarbnika. "Bycie agentem to też robienie sobie gruntu. Byłam w grupie ludzi, którym najbardziej się ufa" - wyznała z dumą dziennikarka. Przy okazji Odeta podziękowała Jarkowi, gdyż uznała, że wiele razy zmylił grupę, wyręczając ją z roli agenta. Przykład - zadanie z układaniem klocków na plaży. Dzięki pomysłowi pogodynka udało się jej zakopać jeden z klocków.

22:09 Odeta ujawnia swojej pułapki, które zastawiała na uczestników. Odeta wyznaje, że najbardziej poddani na jej manipulacji byli: Kędzior i Alan. Czas na przypomnienie zadania z tratwą. Okazuje się, że Odeta podczas budowania tratwy, wyrzuciła drut i niedokręciła butelek. Z kolei worek z pieniedzmi zawiązała w taki sposób, by ten spędził większość czasu pod wodą. Zadanie nie zostało wykonane. Jarosław Kret pochwalił się, że właśnie wtedy zaczął podejrzewać Odetę o bycie agentem.

22:05 Czas na dyskusje. Okazuje się, że jako pierwszy agenta wytypował - Tomasz Niecik. Niestety czas na kolejną kłótnię. Tym razem Niecikowi za skórę zaszedł... Mateusz Maga. Model prosto w oczy powiedział muzykowi, że... kłamał!

21:55 Kto jest agentem? Finaliści otrzymują koperty. W jednej z kopert jest czarne piórko, pozostałe są puste. Jarek - pusta koperta. Odeta - koperta z czarnym piórkiem! To Odeta Moro jest agentem! "Byłaś super agentem", "Oddaj pieniądze" - słychać krzyki z sali.

21:46 Już za chwilę poznamy tożsamość agent - zapowiada Kinga Rusin i... czas na reklamy! Twórcy programu wiedzą jak podtrzymywać napięcie.

21:40 W tym momencie do studia wchodzi Daria Ładocha. Twórcy programu przypominają wszystkie wpadki Darii, które mogłyby sugerować, że to właśnie ona jest agentem. "Daria gra w swoją grę, z jednej strony mówi, że ma klaustrofobię, a z drugiej daje się zamknąć w trumnie" - komentuje jej zachowanie za kulisami Odeta. A skoro o wilku mowa... czas na zapowiedź Odety. W czasie programu również i ona miała wiele sytuacji, które mogłyby wskazywać na to, że jest agentem. "Jarek jest takim typem, który lubi mieć wszystko w ręku i lubi mieć kontrolę" - ocenia zachowanie Jarka Odeta. To oznacza, że do studia wchodzi właśnie on - pogodynek!

21:36 Kolejne pytanie jest dosyć niewygodne. Prowadząca pyta Niecika o to, czy uderzył Alana. Muzyk wyznaje, że czuł się dyskryminowany przez zachowanie aktora. "To nie było takie uderzenia, to było takie... Prowokował mnie od samego początku. Spotkaliśmy się sam na sam... I od tego momentu nie ma rozmowy" - tłumaczył gwiazdor disco polo. Do dyskusji włącza się Kędzior, który zwraca się do Niecika "jesteś kłamczuszkiem". Kinga podsumowuje tę dyskusję słowami: "Faktem jest, że na planie nie doszło do żadnej bójki"

21:35 Po tradycyjnym filmie wprowadzającym czas na przejście do rzeczy. Kto jest agentem? Niestety wciąż musimy poczekać na odpowiedź... Kinga Rusin na początku programu zaprasza do studia uczestników, którzy odpadli z gry. Nie ma wśród nich finalistów. Czas na rozmowy. Rusin przypomina Madze, że po zadaniu z mostem wielu widzów obstawiało właśnie jego za agenta.

21:30 Startujemy! Program zaczyna się od wspomnień z najtrudniejszych momentów w grze. Przy okazji mamy okzję przypomnieć sobie najlepsze teksty uczestników. "Skalaj się myśleniem od czasu do czau", "Ja nie znam drugiego takiego podłego człowieka".

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: