ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Agent Gwiazdy 2 - finał. Niecik tłumaczy się z bójki z Alanem. Kłótnia uczestników w finale

Agent Gwiazdy 2 - finał. Niecik tłumaczy się z bójki z Alanem. Kłótnia uczestników w finale

16.05.2017, godz. 11:11
Niecik w finale Agenta Gwiazdy
Tomasz Niecik w finale Agenta Gwiazdy 2 foto: Agencja TVN/x-news

Agent Gwiazdy 2 - już dzisiaj w drugiej części finału poznamy ostateczną odpowiedź na pytanie "kto jest agentem". Zanim to jednak nastąpi przy wspólnym stole zasiądą wszyscy uczestnicy show. Niestety w ostatnim odcinku dojdzie do nieprzyjemniej konfrontacji Nieciaka z Alanem. Muzyk disco polo w końcu ujawni, czy doszło do bójki między nim a Alanem.

W finale Agent Gwiazdy 2 poznamy nie tylko odpowiedź na pytanie "Kto jest agentem". Ostatni odcinek show to również spotkanie wszystkich uczestników i czas na ostateczną konfrontację Tomasza Niecika i Alana Andersza. Przypomnijmy, że muzyk disco polo w trakcie emisji show przechwalał się, że pobił Alana za kulisami. Niestety tej wersji wydarzeń nikt z programu nie potwierdził. Dlaczego więc Niecik mówił o bójce z Alanem?

- Czy ty uderzyłeś Alana i dlaczego ja tego nie widziałam - zwróci się do muzyka Kinga Rusin

- Czułem się naprawdę mega dyskryminowany przez Alana - rozpoczął swoje tłumaczenie Niecik - Nawet nie znałem gościa. To jest bardzo przykre, że on ocenia ludzi od razu z góry. Jak przyjechałeś od razu do pokoju i od razu z góry wyszedłeś...

- Czy uderzyłeś Alana? - powtórzyła pytanie Kinga

- Kinga, żeby to była naprawdę prawdziwa bójka, to uwierz mi szczerze, że Alan by się jeszcze ze śpiączki nie obudził - skomentował Niecik, nawiązując w ten sposób do wydarzeń sprzed pięciu lat, gdy aktor miał wypadek i zapadł w śpiączkę.

Jaka była reakcja Alana i reszty uczestniczka na te słowa? O tym przekonamy się dopiero po godzinie 21:30 w czasie emisji programu.

ZOBACZ: ALAN ANDERSZ: Jest WIDEO z WYPADKU

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: