ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Agent Gwiazdy 2 - FINAŁ. Relacja na ŻYWO z pierwszej części

Agent Gwiazdy 2 - FINAŁ. Relacja na ŻYWO z pierwszej części

09.05.2017, godz. 22:19
Agent Gwiazd 2 odc.12
Agent Gwiazd 2 odc.12 foto:

Kto jest agentem? Odpowiedź na to pytanie poznamy już dziś! 9 maja TVN wyemituje pierwszą część finału Agent Gwiazdy 2. Przypomnijmy, że finałowa trójka to: Daria Ładocha, Odeta Moro i Jarosław Kret. Które z nich podczas uroczystej kolacji wyjmie czarne pióro - symbol agenta?

Agent Gwiazdy 2 - kto jest agentem? Fani programu poznają odpowiedź na to pytanie już dzisiaj, w pierwszej części finału programu. Wszystkim tym, którzy o 21:30 nie będą mieli dostępu do telewizorów tożsamość agenta ujawnimy w naszej relacji na żywo [poniżej]. Przypominamy, że w finale znaleźli się: Daria Ładocha, Jarosław Kret i Odeta Moro. W 12. odcinku Agent Gwiazdy 2 uczestnicy będą musieli wykonać dwa ostatnie zadania. W pierwszym uczestnicy staną przed ekstremalnym wyborem. Czekają na nich indywidualne zadania, m.in. pogrzebanie żywcem pod ziemią. Do puli wpadnie aż 10 000 zł, jeśli 2 osoby wykonają swoje zadanie, a jedna odmówi. Uczestnicy nie mają ze sobą kontaktu i mogą jedynie przypuszczać, jaką decyzję podejmą pozostali.

W drugim finałowym zadaniu rozwiązana zostanie zagadka, do czego służyły skrupulatnie zbierane od początku programu klucze. Trzy pudełka zamknięte na kłódki otworzyć mogą tylko klucze z zaszyfrowanymi imionami finalistów. W pudełkach znajdują się informacje o pytaniach na finałowym teście. Ta osoba, która ma klucze pasujące do kłódek, uzyska dostęp do informacji.

ZOBACZ: Alan Andersz i Piotr Kędzierski o Agent Gwiazdy 2. Zdradzili, kto jest agentem?

Relacja na żywo z Agent Gwiazdy 2 już o godzinie 21:30

22:18 Czas na test wiedzy o agencie i przemyślenia za kulisami. "Bardzo go lubię prywatnie, ale w programie jest dla mnie leszczem" - podsumowała zachowanie Kreta Daria. Czy jej osąd jest słuszny? Za chwilę poznamy odpowiedź. To ostatnia kolacja, podczas której uczestnicy otworzą koperty. W nich znajdą się piórka. "Czarne ma agent, czerwone przegrany a zielone wygrany". Daria, Odeta i Jarek otwierają koperty. Wszyscy znajdują ZIELONE piórka! Okazuje się, że dzisiaj nie poznamy ostatecznej odpowiedzi na pytanie "Kto jest agentem"! Tajemnica zostanie ostetecznie ujawniona 16 maja - w drugiej części finału.

22:13 Rusin zapytała się Odety, dlaczego skoczyła ze spadochronem. "Bo uznałam, że nikt nie da zakopać się żywcem". Daria niestety postąpiła inaczej. Gdy ją odkopano... Blogerka stwierdziła: "po raz pierwszy w tym programie niczego nie udawałam". W rozmowie z Kingą zadedykowała to zadanie swoim dzieciom. Niestety czas na rozczarowanie. Dziewczyny dowiadują się, że Kret również wykonał zadanie.

22:10 Ostatnie zadanie. Daria, Odeta i Jarek zostali wyprowadzeni z pokojów. Każdy osobno, każdy z zamkniętymi oczami. Wybija godzina 13. Uczestnicy otwierają koperty. Każdy z finalistów dostaje inne zadanie. Kret - musi poddać się masażowi. Daria musi dać pogrzebać się żywcem w ciasnej trumnie, a Odeta dostaje skok ze spadochronem. Problem w tym, że aby zaliczyć zadanie tylko dwie osoby muszą zdecydować się na wykonanie zadania. Daria ma klaustrofobię, a Odeta powiedziała, że nigdy nie skoczy ze spadochronem.

22:02 Za kulisami Odeta stwierdza, że od drugiego odcinka obstawia, że agentem jest Daria. "Czy warto było za 7 tys. odsłonić się i tak badzo się ujawnić? Nie wiem" - ocenia działanie blogerki w zadaniu z rekwizytami dziennikarka. Teraz Rusin rozdaje uczestnikom koperty. Na razie nie można ich otwierać. "Ja nienawidzę czekać. To mnie wykończyło zanim się zadanie zaczęło" - komentuje oczekiwania Daria.

21:54 Czas na kolejne zadanie. Tym razem Jarek musi dopasować rekwizyty do 12. numerów, które są odpowiednikami odcinków. Prezenter wpada na podstęp. Tym razem nie będzie starał się zaliczyć to zadanie. Jego zdaniem to pomoże mu namierzyć agenta. "Zastanawia mnie to skąd ty to wiesz, co wydarzy się w tym odcinku. Wysypałaś się" - zauważa trzeźwo pogodynek. "Odeta jest przebiegła, dobrze przygotowana i bardzo zwodnicza. Stosuje metodę nieprzewidywalnych ruchów" - opisuje zawodniczkę Kret.

21:49 "Czy agent wędkuje?" - takie pytanie znajduje w swojej skrzynce Odeta. W tym czasie Rusin zaczyna jątrzyć. Proponuje Kretowi i Darii zawiązanie sojuszu. Niestety prezenter stracił zaufanie do blogerki. Sojuszu nie będzie. "Dałyśmy mu do myślenia, że jest odseparowany. Ale to też była strategia" - zdradza za kulisami Daria. "Ja przez całą tę grę starałem się traktować, to jako grę" - stwierdza Kret. Tymczasem Daria i Odeta zmierzają do... kościoła. A w drodze rozpada się ich sojusz. Odeta stwierdza, że Daria jest agentem.

21:38 "Poza tym nie uważsza, że to jest bardzo zabawne, że on ma 12 kluczy, a nie ma swojego" - zauważa Daria. Z kolei Jarosław wyznaje, że otrzymał dwa klucze w liście. List był oznaczony pomadką. Od razu zidentyfikował, że to odcisk ust... Darii. Tymczasem blogerka udaje się do młyna. Tam otwiera skrzynkę... Jarka. Wracając na miejsce spotkań, daje do zrozumienia, że otworzyła właśnie skrzynkę Kreta.

Niespodziewany list od Alana i Kędziora Mają fajne poczucie humoru? ☺ #agentgwiazdytvn the

Post udostępniony przez Agent - Gwiazdy TVN (@agentgwiazdytvn) 9 Maj, 2017 o 10:14 PDT

21:30 Czas rozpocząć finałową rozgrywkę! Na początek finaliści trafiają do ogromnego zamku. "Jarek ma bardzo dużą wiedzę, jeżeli to mu wystarczy, to może mnie pokonać" - ocenia Odeta. Za chwilę zawodnicy poznają tajemnicę z kodami. Daria ma jeden klucz, podobnie Odeta. Jarosław Kret ma ich 12. Z tego względu to właśnie on rozpoczyna to zadanie. Rusin wysyła go do... młyna. Tam znajduje skrzynki z imionami uczestników. Problem z tym, że Kret nie ma klucza do skrzynki ze swoim imieniem.

Kto dziś opuści program? #agentgwiazdytvn #Argentina

Post udostępniony przez Agent - Gwiazdy TVN (@agentgwiazdytvn) 9 Maj, 2017 o 11:11 PDT

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: