ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Agent. Gwiazdy 2, odc. 5: zapis relacji na żywo tylko na SE.pl

Agent. Gwiazdy 2, odc. 5: zapis relacji na żywo tylko na SE.pl

14.03.2017, godz. 19:30
Agent Gwiazdy 2, Odcinek 5
Agent Gwiazdy 2, Odcinek 5 foto: TVN

Agent Gwiazdy 2 odc. 5 - konflikty w programie stają się coraz wyraźniejsze. Kto tym razem opuści show? Śledźcie z nami poczynania uczestników w relacji na żywo z Agent Gwiazdy 2 odc. 5!

Agent Gwiazdy 2 odcinek 5 - tym razem uczestnicy show zostaną rzuceni na pustynię. Przed nimi licytacja – za pieniądze zgromadzone do tej pory przez grupę mogą wylicytować cenne dla siebie fanty. Czeka ich także trudne, bardzo złożone zadanie, w którym tematem przewodnim będzie odmierzanie czasu. Konkurencja rozpocznie się w latarni morskiej, a zakończy późną nocą, na bezkresnych wydmach. Przed testem uczestnicy otrzymają jeszcze jedną szansę zdobycia pieniędzy - do ułożenia będzie tangram. Kto w Agent Gwiazdy 2 odc. 5 opuści program? Jak co tydzień zdecyduje o tym test wiedzy o Agencie.

Tymczasem o 21:30 rozpoczniemy naszą relację na żywo z 5. odcinka Agent Gwiazdy 2. Bądźcie z nami!

22:24 Czas na ogłaszanie wyników testu. Agent Gwiazdy 2 opuszcza Tomasz Niecik! Muzyk na koniec wygłasza piękne przemówienie. Stwierdza, że cieszy się z powrotu do domu, bo bardzo tęskni za rodziną i wreszcie będzie autentyczny.

22:16 Tuż przed testem wiedzy o agencie Edyta Zając rozdziela zdobyte jokery. Jeden wręcza Joannie Jędrzejczyk, bo "jest najbardziej autentyczna". Drugiego jokera modelka podarowała Odecie Moro, aby... sprawdzić jej reakcję.

22:09 Kolejne zadanie - zawodnicy podzieleni na dwie grupy muszą ułożyć napis "agent" za pomocą elementów z orientalnych puzzli. Jedna część grupy wchodzi do oceanu, aby "rzucić okiem" na gotowy, ułożony już wzór. "Jarek zrobił to trochę po swojemu. Także pilnowałem, aby to wszystko miało ręce i nogi" - zauważa Marek Włodarczyk. Gdy uczestnicy są już na finiszu, okazuje się, że do ułożenia napisu brakuje... jednego klocka. Od razu powstały podejrzenia. Grupa zaczęła rzucać podejrzenia na Jarka Kreta. "On próbuje w ten sposób zmylić grupę. Bo wiadomo, że potem możemy źle typować na teście" - zauważa Edyta Zając.

22:01 Zawodnicy na pustyni konstruują klepsydry. Kinga Rusin przynosi ze sobą zegar w pudełku. Zamyka pudełko i daje polecenie "musicie zatrzymać zegar punktualnie o 22". Odliczaniu czasu towarzyszy... chrapanie Kędziora, z którego wszyscy się śmieją. Wieczorem uczestnicy zaczynają tęsknić za rodziną. Niecik zdradza Oldze, że jego żona w czerwcu będziie rodzić. Jednak czas powrócić do zadania. Wprowadza się nieporozumienie. Odeta twierdzi, że dostała kartkę z informacją, że Daria oszukała w odliczaniu czasu zapisując złą godzinę. Następnego dnia czas na rozwiązanie zadania. Niestety! Grupa wyłączyła zegar 10 minut przed czasem. "Myślę, że w tym zadaniu zawiódł sprzęt" - stwierdza Daria.

21:57 W kolejnym zadaniu zawodnicy muszą zdobyć kopertę (z tym zadaniem radzą sobie świetnie). Kolejna część zadania to policzenie schodów w latarni. Uczestnicy rzucają się w bieg po schodach, nie wiedząc, że odpowiedź znajduje się na ścianie. To jednak nie koniec! "To nie jest grupa, to nie jest zespół. To są indywidualności, które są w jakimś owczym pędzie" - podsumował brak współpracy Jarosław Kret. Trzecia część zadania polega na nauce odliczania czasu bez użycia zegarków

21:54 "Ta gra z licytacją bardzo poróżniła grupę. Ja zaczęłam podejrzewać Olgę, której najbardziej ufam" - stwierdziła Joanna Jędrzejczyk. Czas na kolejne zadanie, w którym będzie można się odkuć.

21:51 Czas na licytację immunitetu. Joanna Jędrzejczyk za kulisami stwierdziła, że zrezygnowała z licytacji, bo "nie chce trwonić pieniędzy grupy". Immunitet za 3600 tys. złotych zamówił Alan Andersz "Też pracowałem na tę kasę więc należało mi się". "Immunitet wylicytował agent, lub ktoś kto gra agenta" - stwierdził enigmatycznie Kret. Ostatecznie grupa wydała 10 tys. złotych "Tyle kasy w dupę" - podsumował Alan.

21:36 "Przyzwyczailiśmy się żyć ze sobą patrząc sobie na ręce" - stwierdza Odeta. "Osoba, którą podejrzewam jest w grupie i dobrze knuje" - zauważa Piotr Kędzierski. Do pierwszego zadania zawodnicy podprowadzani są z zamkniętymi oczami. Następnie są ustawiani między dwiema ścianami. Uczestnicy stoją przed Kingą Rusin, ale nie mogą się komunikować. Przed nimi licytacja, którą mogą przeprowadzić wyłącznie gestem dłoni. "To idealne zadanie dla agenta" - zauważa Edyta Zając. Pierwszy worek z jokerem wylicytowała Olga Frycz. W drugim worku również jest joker. Licytację drugą wygrywa Daria Ładocha. W trzecim worku do licytacji są dwa klucze, problem w tym, że nikt nie wie, do czego służą te klucze. Licytację tę wygrał Jarosław Kret. Czwarty worek jest najbardziej wartościowy - znajdują się w nim aż 3 jokery. Tą licytację wygrywa Edyta. Piąty worek zawiera pamiętnik Mateusza Magi... niestety nikt nie skusił się na ten skarb.

21:30 Dzisiaj w Agent Gwiazdy 2, odc. 5 uczestnicy po raz pierwszy będą walczyć o immunitet. Zaglądając na Instagrama można wnioskować, że będzie to walka wyciskająca łzy z oczu.

Co się stanie z @alandersz ? Typujcie! #agentgwiazdytvn

Post udostępniony przez Agent - Gwiazdy TVN (@agentgwiazdytvn) 14 Mar, 2017 o 11:44 PDT

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: