ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka teleshow Agent - Gwiazdy 2. Znamy kolejnego uczestnika!

Agent - Gwiazdy 2. Znamy kolejnego uczestnika!

29.11.2016, godz. 08:39
Agent Gwiazdy 2, Alan Andersz,
foto: Fotomontaż SE.pl

Agent - Gwiazdy 2 już na wiosnę w TVN. Na razie ruszyły zdjęcia do drugiej edycji programu, w którym grupa celebrytów musi zmagać się z trudnymi zadaniami i ukrytym pośród nich Agentem. Nie potwierdzono jeszcze pełnej listy nazwisk, jednak codziennie wypływają nowe osoby. Znamy nowego uczestnika! Kto to?

Wczoraj informowaliśmy o liście nazwisk uczestników programu Agnet - Gwiazdy 2, która niedawno wypłynęła. Oprócz dwóch dobrze znanych nazwisk, czyli Jarosławie Krecie i Joannie Jędrzejczak, informowaliśmy o kolejnych czterech osobach ze świata show-biznesu. W programie prawdopodobnie pojawią się również Odeta Moro, Olga Frycz, Piotr Kędzierski oraz Mateusz Maga. To dopiero sześciu uczestników. W pierwszym odcinku bierze udział 14 śmiałków. Kto jeszcze dołączył do obsady?

Doniesienia serwisu plejada.pl, wskazują na to, że do Argentyny, gdzie będzie się rozgrywać kolejna edycja Agenta, wyjechał również Alan Andersz.

Andersz to młody aktor i tancerz, znany głównie z roli w serialu "39 i pół" oraz juror w programie Got to Dance - Tylko taniec. Oprócz Andersza, mówi się, że w programie wystąpi również Agnieszka Rylik, znana i ceniona bokserka oraz reporterka stacji TVN.

Kogo jeszcze chcielibyście zobaczyć w show? Swoje typy wpisujcie w komentarzach na dole!

Zoabacz: Zwyciężczyni Projektu Lady już zapomniała jak być damą?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: