ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Agent Gwiazdy odc. 2. Relacja na żywo. Alan Andersz zerwał sojusz!

Agent Gwiazdy odc. 2. Relacja na żywo. Alan Andersz zerwał sojusz!

21.02.2017, godz. 19:30
Agent Gwiazdy odc. 2
Alan Andersz foto: x-news

Agent Gwiazdy odc. 2 to dalsza część knucia Alana Andersza? Co wydarzy się w kolejnym odcinku Agenta? Już w zwiastunie dowiemy się, że Alan postanowi zerwać sojusz. Tymczasem Tomasz "Niecik" Niecikowski i Piotr Kędzierski próbują zdobyć opuszczony budynek, pilnowany przez paintballowego snajpera.

Agent Gwiazdy 2 od pierwszego odcinka to ostra rywalizacja i prawdziwa gra w podchody. Nauczeni sukcesami Macademian Girl i Antka Królikowskiego (uczestnicy 1. sezonu), którzy od początku tworzyli sojusz, uczestnicy drugiej edycji po wstępnym rozeznaniu również postanowili rozejrzeć się za sprzymierzeńcami. Kto się lubi, a kto się czubi w Agencie? Już w pierwszym odcinku przekonaliśmy się, że Alan Andersz nie zostanie przyjacielem Niecika (za co spadła na niego fala internetowego hejtu). Po obejrzeniu zwiastuna Agent Gwiazdy 2 odc. 2 dowiadujemy się, że aktor postanowił współpracować z Piotrem Kędzierskim. Czy ten sojusz będzie trwały? Raczej nie... Jednym z zadań, z którym będą musieli zmierzyć się uczestnicy Agent Gwiazdy 2 odc. 2 będzie ucieczka przed snajperem. Kto polegnie na polu bitwy? O tym doniesiemy w naszej relacji na żywo z 2. odcinka Agent Gwiazdy 2 już o 21:30! [Pamiętajcie o odświeżaniu strony Ctrl +F5]

Agent Gwiazdy odc. 2 - relacja na żywo!

Zaczynamy o godzinie 21:30

22:24 Wyniki testów. Kto odpadnie w 2. odcinku Agent Gwiazdy 2? Najgorzej z pytaniami na temat agenta poradziła sobie Agnieszka Rylik. To ona jedzie do domu. Dodajmy, że to właśnie Agnieszka znalazła jokera, ale oddała go Edycie Rzeźniczak. Kinga zapytała ją, dlaczego zdecydowała się na taki krok. "Bo Edyta się bała, a ja się nie boję".

22:15 Kinga Rusin zdradza, że Olga Frycz została skarbnikiem. To właśnie tę informację znalazła aktorka w kopercie podczas śniadania. Czas na test wiedzy o agencie. "Dzisiaj głosowałam na Darię. Ona jako jedyna nie ma notesu. Ona się nie martwi i nie notuje" - ocenia Odeta.

22:10 Daria została złapana na lasso. "Po co mam drzeć tę japę, skoro i tak mi nikt nie pomaga" - stwierdza fachowo Ładocha. "Alan był bardzo podekscytowany całą sytuację, wziął ode mnie pieniądze, ja zostałam wystawiona jako ofiara" - opisuje zdarzenia Odeta. "Biegał, nie wiedział chyba, co robi. No on ma swój świat" - śmieszkuje Agnieszka Rylik. "Agent stanął i dał się zatrzymać i wiem, kto to jest" - stwierdza Joanna Jędrzejczyk. A jak poszło zadanie z koszulkami? Na 13 koszulek Frycz i Kret prawidłowo odgadli 5 koszulek.

22:05 Olga Frycz znajduje przy śniadaniu kopertę. Stara się ją ukradkiem schować pod koszulkę. Nie udało się. Jej podejrzane ruchy zauważyli m.in.: Niecik, Joanna Jędrzejczyk. Czas na kolejne zadanie, które jest.... obleśne! Kret i Frycz muszą wąchać przepocone koszulki reszty uczestników (wszystkie wyglądają tak samo), a następnie przypisać je do konkretnych osób. W tym samym czasie reszta zawodników biega po łące w poszukiwaniu worków z pieniędzmi. W międzyczasie argentyńscy Gauchos starają się złapać celebrytów na lasso

21:59 Alan świetnie dogaduje się z Kędzierskim. Mają podobne poczucie humoru, które postanowili wykorzystać przeciwko Mateuszowi Madze. Dzwonią do jego pokoju i pytają "Dzień dobry, czy tu ZOO?". Do żartów Kędzierskiego i Alana dołączyła Odeta Moro. Prezenterka zadzwoniła do Niecika i po angielsku przedstawiła się jako... dziennikarka, która chce przeprowadzić z nim wywiad. Muzyk nie dał się nabrać.

21:55 Niestety zadanie z dźwigniami nie zostało zaliczone. Niecik zapomniał ile dźwigni opuścił, przez co grupa straciła czas na szukanie włączonych dźwigni. Wszyscy są wściekli na muzyka. "No teraz obraźcie się na mnie wszyscy" - stwierdza Niecik. "Wszyscy w grupie myślą, że Tomek to taki żartowniś, tu coś powie, tam gdzieś zażartuje. A tak naprawdę jest bardzo inteligentny" - ocenia Edyta Rzeźniczak.

21:50 Powracamy po przerwie. Piotr Kędzierski wyłącza kolejny wyłącznik, niestety był to czyn okupiony poświęceniem, dziennikarz otrzymuje serię bolesnych strzałów. "Bałem się nie tyle tego, że dostanę, tylko tego, że kombinezon zostanie poplamiony" - wspomina zadanie Mateusz Maga. "Alan idzie po trupach do celu. On jest samcem alfa, on chce być samcem alfa" - ocenia zachowanie kolegi Kret. "Olga jest na mojej liście, ponieważ wiem, kiedy gra" - stwierdza Daria Ładocha.

21:37 Pierwsze zadanie będzie zadaniem w grupie. To dobra okazja do obserwacji. "Olga to cicha woda. Nie chce dzielić się informacjami" - zauważa Kret. Na czym polega zadanie? Uczestnicy muszą wyłączyć pięć przełączników w rozległym budynku. W tym samym budynku znajdują się snajperzy i... jokery. "Czułem się jak taki zwiadowca. Jak w takiej bitwie pod Grunwaldem" - ocenia Tomek Niecik, który został wysłany na pierwszy ogień, jak typowe mięso armatnie. Wokalista disco polo szybko odnajduje i wyłącza pierwszy wyłącznik. "Tomek spisał się super" - ocenia Marek Włodarczyk. W tym samym czasie druga grupa wykonuje zadanie z przesuwaniem krążka po rurce. Krążek nie może dotknąć rurki. Gdy krążek dotyka rurki uruchamia się sygnał dźwiękowy na kamizelkach uczestników, którzy stają się łatwym łupem dla snajperów. "Alan jest bardzo żywiołowym człowiekiem. I zastanawia mnie jedno, czy ta żywiołowość jest naturalna, spontaniczna, czy też jest elementem gry" - dywaguje Kret.

Tymczasem Niecik stwierdza, że jest prostym chłopakiem z Podlasia

21:35 "Zmieniło się bardzo. Wszyscy kłamią więcej" - stwierdził Alan Andersz. Wśród uczestników daje się wyczuć mocną atmosferę podejrzliwości. Niecik zadaje pytanie Oldze "Ile trzeba wypić wódki, aby być w waszej bandzie". Andersz jak ognia unika Niecika. Wyprowasza się z pokoju muzyka w 15 sekund. Z otwartymi rękami przyjmuje go Piotr Kędzierski.

21:30 Agent Gwiazdy 2 odc. 2 - czas zacząć kolejną argentyńską przygodę. Kto jest agentem? Być może nasza relacja na żywo z 2. ocinka Agenta Gwiazdy pomoże wam w znalezieniu odpowiedzi na to pytanie.

Kto się lubi w Agencie? Widać na zdjęciach:

Dobra energia @mateuszmaga @tojafrycz @darialadocha #agentgwiazdytvn #agent #agenttvn #wieisdemol #Argentina

Post udostępniony przez Agent - Gwiazdy TVN (@agentgwiazdytvn) 21 Lut, 2017 o 4:50 PST

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: