ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Angelika z Projekt Lady dostała świetną pracę! To zasługa programu?

Angelika z Projekt Lady dostała świetną pracę! To zasługa programu?

02.09.2016, godz. 14:00

Angelika Karwowska była jedną z tych uczestniczek, w której od początku było widać potencjał. Nic dziwnego, że doszła aż do finału. Niestety nie udało jej się zdobyć głównej nagrody, ale być może wyjdzie na udziale w show TVN lepiej niż zwyciężczyni. Dostała bardzo ciekawą ofertę pracy!

Projekt Lady już za nami, ale wszyscy są ciekawi, co stało się z uczestniczkami po finale. Jedna z finalistek, Angelika Karwowska dostała dzięki udziałowi w show wielką szansę. Jedna z mentorek, Tatiana Mindewicz-Puacz zaproponowała jej staż w swojej firmie, która zajmuje się prowadzeniem kampanii społecznych. O wszystkim poinformowała swoich fanów na Facebooku.

Nowa Stażystka, Nowa Kampania, Najlepszy Team! Jak wiecie, poza rozwojem osobistym i biznesowym, moją olbrzymią pasją są kampanie społeczne. Właśnie wystartowała realizowana dla GISu kampania „Uważaj na kleszcze!" - czytamy w poście mentorki. - W zespole TFC kampanie koordynowały Monika Sokołowska i Adela Ostaszkiewicz, wzmocnione w ostatnich dniach przez nową stażystkę... Angela Karwowska - ogłosiła Mindewicz-Puacz. Fani cieszą się, że Angelika nie zniknie po programie.

Gratulujemy!

Zobacz: Pamela z Projekt Lady wzięła ślub! Zobacz ZDJĘCIA!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: