ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Azja Expres - relacja NA ŻYWO! Kto odpadł? Sprawdź!

Azja Expres - relacja NA ŻYWO! Kto odpadł? Sprawdź!

14.09.2016, godz. 22:57
Azja Express - zwiastun
foto: Agencja TVN/x-news

Azja Express odcinek 2 online! Już dziś zobaczymy kolejne zmagania celebrytów z trudnymi warunkami w azjatyckich krajach. Jak sobie poradzą? Która para okaże się najlepsza? Kto wróci do Polski? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszej RELACJI NA ŻYWO!

Drugi odcinek Azji Express już za chwilę! W zeszłym odcinku najlepsi byli Pascal i Paweł. To oni dotarli na metę jako pierwsi. Na szczęście tydzień temu żadna para nieodpadła. Ale w dzisiejszym odcinku kończy się taryfa ulgowa. Ci uczestnicy, którzy poradzą sobie najgorzej będą musieli pożegnać się z programem. Kto to będzie?

22:55 Renata i Weronika zdobywają pierwsze miejsce. Są bezpieczne w kolejnym odcinku. Michał i Ludwik dotarli jako drudzy. Agnieszka i Kasia są trzecie. Rozenkowie dotarli jako czwarci. Małgosia trzyma kciuki za Hanię i Jemioła, którzy już dojeżdżają jako ostatni. Okazuje się, że Darek i Przemek złamali regulamin i muszą pożegnać się z programem. Hania i Jemioł zostają w show. To już koniec. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO za tydzień!

22:50 Radek zjada jajko i godzi się z Małgosią. Uczestnicy kontynuują podróż. Renata i weronika jako pierwsze dojechały do murów cytadeli w Hanoi. Szukają wejścia.

22:45 Powracamy po przerwie. Uczestnicy dostali wiadomość, że muszą się zatrzymać i otworzyć koszyk. W środku jest jajko z martwym pisklakiem. Uczestnicy muszą zjeść ukształtowany zarodek. Ludwik zjada bez wahania. Rozenek dostała największego pisklaka. Darek zjadł, ale prawie zwymiotował. Uczestnicy po kolei zjadają pisklaki. Niektórzy wypluwają, ale się nie poddają. Problem z embrionem mają Radek i Rozenek. Wielka kłótnia Majdana i Perfekcyjnej. - Nie mów do mnie teraz! - krzyczy Rozenek.

22:34 Czas na kolejny etap wyścigu. Tym razem muszą dotrzeć do Hanoi. Kto dotrze na metę jako ostatni, przegrywa i odpada z programu. UCzestnicy szukają środków transportu. Niektórzy łapią stopa, inni jadą busem. Przemek i Darek się nie spieszą. Czas na ostatnie reklamy. Już po nich dowiemy się kto odpadnie!

22:30 Koniec czasu! Kto zwycięży w tej konkurencji? Główny juror może przyznać aż 3 punkty. Pomocnicy jurora dają punkt tylko za smak. Obie drużyny dostają po punkcie za prezencję. Jurorzy gościnni, czyli dwie pary ocenią smak potraw. Jaki werdykt? Obie pary dostają punkt. Juror przyznaje ostatni punkt. Ku zaskoczeniu wszystkich wygrywa Wojtek i Ludwik! Wojtek twierdzi, że przed wylotem zobaczył w gazecie przepis na wyśmienity sos azjatycki. Czyżby program był reżyserowany?

22:23 Rozpoczyna się konkurencja! Do wygrania jest amulet wart 10 tys. złotych! Kto wygra? Pary mają na wykonanie zadania 30 minut! Czy dwaj zawodowi kucharze pokonają amatorów? Pascal się zaciął!

22:20 Czas na nowy dzień! Pascal i Paweł gotują. Czas na kucharski pojedynek - drużyna Pascala kontra zespół Michała. Kto wygra? Pascal i Paweł mają duże szanse na zwycięstwo. Obie pary będą musiały przygotować kurczaka po watnamsku. Ich dania oceni juror wietnamskiej edycji Master Chefa. Pod uwagę weźmie prezencję potrwa, kreatywność kucharzy oraz smak. Pary wybierają kolejnych jurorów spośród pozostałych par.

22:14 Powracamy po reklamie. Nadchodzi no, a niektóre pary ciągle nie mają gdzie spać i co jeść! Darek i Przemek kupili kaczkę. Jedzą ją nawet z nóżkami! Postanowili przehulać swój budżet, by uczcić urodziny Przemka. Dostali nawet tajemniczą faję do palenia! Agnieszka i jej koleżanka dostały w restauracji resztki po gościach i nocleg na podłodze. Inne pary zajadają to, co dostały.

22:06 Kto wygra w tym odcinku? Dowiemy się po reklamach.

22:05 Radek i Małgosia dostali miejsce w pokoju wieloosobowym. Zła passa Hani i Jemioła trwa. W łazience nie ma rur, a na łóżkach brak materacy. Iza i jej kolega rozkoszują się przyzwoitym pokojem w hotelu. Dwie pary, Pascal i Paweł oraz Michał i Ludwik uczą się gotować tradycyjnego kurczaka.

22:02 Ludwik i Michał zamieszkają na jeden dzień w typowym wietnamskim domu. Pascal i Paweł wybrali piękny hotel w skansenie. Hania i Jemioł próbują wyłudzić darmowy nocleg w motelu. Hani przeszkadza smród w przybytku. Leszek i Iza też próbują wyżebrać darmowy nocleg w hotelu. Chyba im się udało!

22:00 Okazuje się, że Renata i Weronika źle zrozumiały zadanie i nie przyniosły na metę składników. Cztery pary są już na mecie. Radek i Małgosia też dotarli. Reszta została powiadomiona o końcu noclegu. Czas szukać noclegu.

21:59 Uczestnicy docierają na miejsce. Wygrali Michał i Ludwik! Poznali panią, która nauczy ich gotować tradycyjne potrawy i zapewni nocleg. Hania i Jemioł po raz kolejny trafili na metę jako drudzy. Lis płacze.

21:58 Darek i Przemek łapią stopa. Okazuje się, że kucharz ma dziś 40 urodziny! Uczestnicy zmieniają środki komunikacji. Zostało im 15 minut, żeby dotrzeć do miejsca zbiórki na czas! Czy im się uda?

21:55 Małgosi i Radkowi udało się znaleźć darmowy autobus. Jest jednak jeden minus. - Boże jak tu śmierdzi! Ku*wa! - żali się Rozenek. Tymczasem Przemek i Darek są zdesperowani. Myślą nawet o kradzieży samochodu. Renata i Weronika również wskakują do autobusu.

21:52 Rozenek i Majdan zgłodnieli. Małgosia wyłudza przekąskę, ale dostaje tylko jedną. Idą na autobus. TYmczasem Przemek i Darek powoli przedzierają się na autostradę, by złapać autostop. Kierowca Hani i Łukasza jeździ jak pirat drogowy. Boją się o własne życie!

21:50 UCzestnicy znaleźli składniki. Teraz muszą dojechać do Tamcoc. Okazuje się, że miejscowość jest oddalona o... 150 kilometrów! To będzie ciężka droga. Hania i Jemioł szukają transportu. Lis oddaje zegarek, który jest prezentem. Tymczasem Pascal i jego kolega wybierają gdzie zjeść i w którym hotelu się przespać.

21:45 Wracamy po przerwie! Miarka się przebrała. Jemioł oddaje nosidło Hance. - Ku*wa! Wsadź mi - krzyczy dziennikarka. Tymczasem Renata Kaczoruk cały czas rozkazuje swojej partnerce. Darek i Przemysław Saleta świetnie się za to dogadują.

21:37 Co za emocje. Weronika nie lubi jak Renata Kaczoruk jej rozkazuje, Jemioł też ma po woli dosyć Lis. Będzie kłótnia? UCzestnicy szukają tajemniczych składników. Kto znajdzie je jako pierwszy? Dowiemy się już po krótkiej przerwie!

21:35 Hanna Lis wykorzystała uprzejmość Jemioła. Projektant wziął dwa plecaki. Na szczęście jeden z mieszkańców miasta zaoferował im swoją pomoc. Tymczasem pierwsi uczestnicy znajdują bazar.

21:33 Uczestnicy muszą dotrzeć z Hai Phong do Hanoi. Najpierw muszą dotrzeć do Tamcoc. Czas na pierwsze zadanie. Uczestnicy muszą znaleźć dwa składniki na miejscowym bazarze. Wszystkie pary oprócz Pascala i Pawła biegną na bazar. Kiedy znajdą dwa składniki (zapisane po wietnamsku) muszą zanieść je do Tamcoc.

21:30 Zaczynamy 2. odcinek programu Azja Express! Pascal i Paweł mają immunitet z poprzedniego odcinka. Dziś nie muszą się ścigać i mogą zwiedzać Wietnam jak turyści. Bieg rozpoczął się ponownie. Reszta uczestników musi zmagać się z biedą, niewygodą i głodem. Jakie zadania czekają na uczestników tym razem?

Zobacz: Hanna Lis KLNIE jak DRESIARA przy Perfekcyjnej Pani Domu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: